ترافيك در جاده هاي برون شهري كهگيلويه و بويراحمد نيمه سنگين است

ياسوج - ايرنا - رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي كهگيلويه و بويراحمد گفت: هم اكنون ترافيك در جاده هاي ارتباطي برون شهري اين استان از قبيل ياسوج - باباميدان، ياسوج - اصفهان، گچساران - باشت و گچساران - بهبهان نيمه سنگين اما روان است.

سرهنگ منوچهر سياهپور عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: تا ساعت 22 شنبه شب تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت به استثناي خودروهاي حامل مواد سوختي و فاسدشدني در جاده هاي ارتباطي برون شهري كهگيلويه و بويراحمد شامل ياسوج - اصفهان، ياسوج - باباميدان، گچساران - باشت و گچساران - بهبهان ممنوع است.
وي بيان كرد: در 48 ساعت گذشته هيچگونه حادثه رانندگي منجر به فوت در جاده هاي ارتباطي برون شهري كهگيلويه و بويراحمد رخ نداده است.
سياهپور اظهار كرد: تمامي جاده هاي ارتباطي اصلي و فرعي كهگيلويه و بويراحمد در حال حاضر باز بوده و تردد در آنها جريان دارد.
وي از رانندگان درخواست كرد با رعايت فاصله طولي مناسب، سرعت مطمئنه، احتياط، حوصله و پرهيز از عجله و يا سرعت و سبقت غيرمجاز اقدام به تردد در جاده هاي ارتباطي برون شهري كهگيلويه و بويراحمد كنند.
شش هزار و 548 كيلومتر راه در كهگيلويه و بويراحمد وجود دارد كه از اين ميزان چهار هزار و 715 كيلومتر روستايي، يك هزار و 238 كيلومتر فرعي، 505 كيلومتر اصلي و 90 كيلومتر نيز بزرگراه است.
7535/1662

سرخط اخبار استان‌ها