ولایتی: سال 1395 شاهد توفیقات و اقتدار بیش از پیش نظام خواهیم بود

تهران- ایرنا- رئیس مركز تحقیقات استراتژیك مجمع تشخیص مصلحت نظام در آستانه نوروز سال 1395 در پیامی ضمن تبریك سال نو به مردم ایران و علاقه مندان به كشور و نظام در داخل و خارج از كشور گفت: در سال آینده نیز شاهد توفیقات و اقتدار بیش از پیش نظام در سایه حمایت ها و پشتیبانی ملت خواهیم بود.

به گزارش روز شنبه ایرنا، علی اكبر ولایتی در پیام نوروزی كه در صفحه اینستاگرام خود منتشر كرد، افزود: سال 94 سالی پربركت و توام با موفقیت های بزرگ برای نظام و مردم بود و سالی دیگر از اقتدار نظام با هدایت ها و رهبری های داهیانه رهبر معظم انقلاب سپری شد؛ البته با پیروزی ملت در حضور حداكثری پای صندوق های رای انتخابات اسفندماه تكمیل شد.
مشاور رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود یادآورشد: سالی كه گذشت مردم همچون همه دوره ها و روزهای انقلاب در همه صحنه ها حضور یافتند و همانند همیشه حمایت و پشتیبانی خود را از نظام به نمایش گذاشتند؛ باید قدردان این همراهی ها باشیم و مسئولان نیز تلاش و همت خویش را برای ارائه خدمت بهتر و رفع مشكلات این مردم بزرگوار به كار گیرند.
وی در ادامه، یكی از مهمترین رویدادهای سال 94 را حل و فصل پرونده هسته ای جمهوری اسلامی ایران عنوان كرد و نوشت: باید برای اجرای دقیق و تامین دستاوردهای آن كه مورد تاكید رهبری معظم انقلاب نیز بوده و هست تلاش كرد.
سیام**1058 2023

سرخط اخبار سیاست