دو كشته و سه زخمي حاصل حوادث رانندگي پايان سال در خاش

زاهدان - ايرنا - با وجود توصيه هاي مكرر پليس راه و راهور در آستانه سال نو و استقبال از نوروز بر اثر حوادث رانندگي دو نفر در محورهاي ارتباطي خاش كشته و سه نفر زخمي شدند.

رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا بيان كرد:حوالي ساعت يك بامداد امروز بر اثر برخورد يك دستگاه پرايد با تريلر در محور خاش راننده پرايد در دم فوت كرد.
محمدامين حسين زهي افزود: از آغاز طرح نوروزي در 26 اسفند تاكنون دو نفر در حوادث رانندگي در محورهاي ارتباطي شهرستان خاش جان خود را از دست دادند.
وي بيان كرد: در اين مدت 3 مورد حادثه رانندگي گزارش شده كه در مجموع 2 فوتي و 3 زخمي برجاي گذاشتند.
وي ادامه داد: مجروحان اين حوادث باتلاش امدادگران جمعيت هلال احمر به بيمارستان امام خميني ره خاش انتقال يافتند.
رئيس جمعيت هلال احمر خاش اظهار داشت: تيم هاي امداد و نجات جاده اي و كوهستان اين نهاد براي رفاه حال مهمانان نوروزي در آمادگي كامل به سر مي برند.
حسين زهي ادامه داد:سياه چادر استقبال از مهمانان نوروزي از سوي مركز امور جوانان اين جمعيت با مشاركت بخشداري مركزي و دهياران اين بخش برپا شده و به مهمانان نوروزي خدمات ارائه مي كند.
وي گفت: از آنجايي كه اين سياه چادر در ورودي شهر، حوالي پليس راه خاش به زاهدان نصب شده و مسافران زيادي به مقصد چابهار و شهرهاي جنوب استان از اين محل عبور مي كنند مورد استقبال پر شور مهمانان واقع شده و تاكنون علاوه بر صدها گردشگر و مهمان نوروري؛ نماينده منتخب مردم خاش در مجلس دهم شوراي اسلامي و شماري از مسئولان استاني و محلي خاش از آن ديدن كرده اند.
خاش در 185 كيلومتري جنوب زاهدان مركز سيستان و بلوچستان واقع شده است.
7310 / 6081

سرخط اخبار استان‌ها