مسافران توصیه های ایمنی در تعطیلات نوروز را جدی بگیرید

قزوین - ایرنا - مدیركل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: با توجه به فرا رسیدن تعطیلات نوروزی، شهروندان و مسافران باید توصیه های ایمنی در این روزها را جدی بگیرند.

رضا گروسی روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به روزهای تعطیل آخر سال و اشتیاق شهروندان به مسافرت های نوروزی، مناسب است كه با عمل به توصیه های ایمنی از خود و خانواده مراقبت بیشتری كرده تا با مشكل جدی مواجه نشویم.
وی با اشاره به وضعیت متغیر آب و هوایی كشور، اظهار كرد: شهروندان باید در این روزها از اقامت در حریم راه ها و بستر روخانه ها خودداری كرده و برای اسكان شبانه در این محل ها اجتناب ورزند.
گروسی ابراز امیدواری كرد كه مسافران نوروزی با عمل كردن به توصیه های ایمنی، اوقات خوشی را برای خود و همراهانشان در تعطیلات رقم بزنند.
وی تاكید كرد: شهروندانی كه قصد مسافرت به دیگر شهرهای كشور را دارند تجهیزات و امكانات لازم از جمله زنجیر چرخ و لباس گرم همراه خود داشته تا در بروز حوادث احتمالی با مشكل جدی روبرو نشوند.
گروسی در پایان به رانندگان توصیه كرد تا از سرعت بیش از حد مجاز در راه ها و جاده ها خودداری كرده تا سفر خوشی را برای خود و دیگران رقم بزنند.
7390/8054

سرخط اخبار استان‌ها