پيام تبريك استاندار البرز به مناسبت فرا رسيدن نوروز 95

كرج - ايرنا- استاندار البرز در آستانه فرا رسيدن سال يك هزار و سيصد و نود و پنج خورشيدي،با صدور پيامي اين ايام را تبريك و تهنيت گفت.

به گزارش روز شنبه ايرنا و به نقل پايگاه اطلاع رساني استانداري البرز متناين پيام بدين شرح است:

يا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ يَا مُدَبِّرَ اللَّيْلِ وَ النَّهَارِ يَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَي أَحْسَنِ الْحَالِ


بهار فصل زندگي مجدد، فصل نشاط و شادابي است، حيات مجدد طبيعت را به همه هموطنان و هم استاني ها اين ايام را تبريك و تهنيت عرض مي كنم.
خداوند در قرآن مي فرمايند:

يُخْرِجُ الْحَيَّ مِنَ الْمَيِّتِ وَمُخْرِجُ الْمَيِّتِ مِنَ الْحَيِّ ذلِكُمُ اللّهُ فَأَنَّي‏ تُؤْفَكُونَ

يك ماه قبل درختان و طبيعت خشك و سرد بودند، يكباره همه به حركت درآمدند، شكوفه ها باز شدند، خداوند در اين آيه مبارك مي فرمايند: شما را زنده مي كنيم و حيات مجدد باز مي گردد.
سالي كه گذشت دستاوردهاي ارزشمندي براي هم استاني ها و هم وطنان داشت. در پايان سال شاهد حماسه جاويدان مردم شريف بوديم، حماسه اي كه به قول تحليل گر سياسي مردم ايران در صفوف به هم فشرده اقتدار خود را تحميل كردند.بعنوان يك خدمتگزار كوچك و نماينده مردم در استان از همه سپاسگزاري و قدرداني كنم.

از خداوند رحمان،توفيق، سربلندي و شادكامي روز افزون ملت ايران، بويژه شهروندان معزز و محترم استان البرز را در سال جديد مسئلت دارم و در آغاز سال يك هزار و سيصد ونود و پنج خورشيدي ، از دگرگون كننده دلها و ديده گان بهترين حالها را براي همگان خواهانم.

سيد حميد طهائي
استاندار البرز

7410

سرخط اخبار استان‌ها