۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۴:۲۴
کد خبر: 82007697
T T
۰ نفر
بازدید بازرس ویژه وزارت بهداشت از خدمات نوروزی اورژانس مهاباد

مهاباد- ایرنا- بازرس ویژه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی در آستانه تعطیلات عید نوروز با سفر به شهرستان مهاباد از خدمات نوروزی اورژانس این شهرستان بازدید كرد.

به گزارش ایرنا، محمد سرور روز شنبه در بدو ورود به مهاباد با حضور در پایگاه های فوریتهای پزشكی ترشكان و شماره یك و همچنین اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد از نحوه ارائه خدمات این مراكز و پایگاه های فوریت های پزشكی و كیفیت خدمت رسانی بازدید كرد.
وی در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد ضمن عیادت از بیماران با توقف در ایستگاه پرستاری بخش اورژانس و گفت و گو با بیماران از نحوه ویزیت پزشكان نیز بازدید كرده و دستورات لازم را در زمینه های مختلف صادر كرد.
سرور در این بازدیدها با اظهار رضایت از كیفیت خدمت رسانی در بیمارستان امام خمینی (ره)این شهرستان، هدف از این بازدیدها را ارزیابی عملكرد دستگاه های مرتبط با وزارت بهداشت در خصوص دستور العمل 35 ماده ای وزیر بهداشت در خصوص طرح سلامت نوروزی اعلام كرد.
وی گفت: ویزیت پزشكان مقیم بیمارستان و ارائه خدمات تشخیصی درمانی پزشكان و پرستاران باید در كوتاه ترین زمان انجام شود.
بازرس ویژه وزارت بهداشت همچنین در بازدید از پایگاه شماره یك فوریتهای پزشكی مهاباد گفت: پرسنل فوریتهای پزشكی سربازان خط مقدم جبهه سلامت هستند كه در كوتاهترین زمان ممكن جان بیماران و مصدومین حادثه را از خطر مرگ نجات داده و به صورت شبانه روزی در خدمت جامعه هستند.
شهرستان مهاباد در جنوب آذربایجان غربی و 116 كیلومتری مركز استان واقع شده و یكی از مهمترین مقصدهای گردشگری گردشگران در تعطیلات عید نوروز در آذربایجان غربی به شمار می رود.
برای پذیرائی از گردشگران نوروزی كلیه مراكز درمانی شهرستان مهاباد به حال آماده باش هستند.
مهاباد دارای یك بیمارستان 250 تختخوابی امام خمینی (ره) مهاباد است كه علاوه بر خدمات دهی به بیماران این شهرستان به دیگر بیماران شهرهای جنوبی استان نیز خدمات درمانی و پزشكی ارایه می كند.
6185/1905 / 1539