بازديد بازرس ويژه وزارت بهداشت از خدمات نوروزي اورژانس مهاباد

مهاباد- ايرنا- بازرس ويژه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي كشور در آستانه تعطيلات عيد نوروز با سفر به شهرستان مهاباد از خدمات نوروزي اورژانس اين شهرستان بازديد كرد.

به گزارش ايرنا، محمد سرور روز شنبه در بدو ورود به مهاباد با حضور در پايگاه هاي فوريتهاي پزشكي ترشكان و شماره يك و همچنين اورژانس بيمارستان امام خميني (ره) مهاباد از نحوه ارائه خدمات اين مراكز و پايگاه هاي فوريت هاي پزشكي و كيفيت خدمت رساني بازديد كرد.
وي در بازديد از بيمارستان امام خميني (ره) مهاباد ضمن عيادت از بيماران با توقف در ايستگاه پرستاري بخش اورژانس و گفت و گو با بيماران از نحوه ويزيت پزشكان نيز بازديد كرده و دستورات لازم را در زمينه هاي مختلف صادر كرد.
سرور در اين بازديدها با اظهار رضايت از كيفيت خدمت رساني در بيمارستان امام خميني اين شهرستان، هدف از اين بازديدها را ارزيابي عملكرد دستگاه هاي مرتبط با وزارت بهداشت در خصوص دستور العمل 35 ماده اي وزير بهداشت در خصوص طرح سلامت نوروزي اعلام كرد.
وي گفت: ويزيت پزشكان مقيم بيمارستان و ارائه خدمات تشخيصي درماني پزشكان و پرستاران بايد در كوتاه ترين زمان انجام شود.
بازرس ويژه وزارت بهداشت همچنين در بازديد از پايگاه شماره يك فوريتهاي پزشكي مهاباد گفت: پرسنل فوريتهاي پزشكي سربازان خط مقدم جبهه سلامت هستند كه در كوتاهترين زمان ممكن جان بيماران و مصدومين حادثه را از خطر مرگ نجات داده و به صورت شبانه روزي در خدمت جامعه هستند.
شهرستان مهاباد در جنوب آذربايجان غربي و 116 كيلومتري مركز استان واقع شده و يكي از مهمترين مقصدهاي گردشگري گردشگران در تعطيلات عيد نوروز در آذربايجان غربي به شمار مي رود.
براي پذيرائي از گردشگران نوروزي كليه مراكز درماني شهرستان مهاباد به حال آماده باش هستند.
مهاباد داراي يك بيمارستان 250 تخت خوابي امام خميني (ره) مهاباد است كه علاوه بر خدمات دهي به بيماران اين شهرستان به ديگر بيماران شهرهاي جنوبي استان نيز خدمات درماني و پزشكي ارايه مي كند.
6185/1905

سرخط اخبار استان‌ها