سرپرست خدمات شهري اهواز: سايت هاي قايقراني اهواز شنبه شب راه اندازي مي شوند

اهواز - ايرنا - سرپرست معاونت خدمات شهري شهرداري اهواز از راه اندازي پنج سايت قايقراني در ساحل كارون در اين شهر خبر داد و گفت: يكهزار و 400 چادر نيز براي اسكان مهمانان نوروزي در اهواز آماده شده است.

عليرضا حلاج روز شنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: پنج سايت قايقراني در پارك لاله، جنب پل معلق، پارك دولت، فروشگاه رفاه و پل هفتم از امشب آغاز به كار مي كنند.
وي اضافه كرد: در اين محل ها گروه نجات غريق و موارد ايمني پيش بيني شده و شهروندان و مسافران مي توانند براي گردش روي رودخانه به اين محل ها مراجعه كنند.
رئيس ستاد اسكان مهمانان نوروزي شهرداري اهواز همچنين گفت: نمايشگاه بين المللي اهواز و پارك لاله براي اسكان مهمانان نوروزي آماده سازي شده است.
وي با اشاره به نصب بيش از يك هزار و 400 چادر در اين اماكن افزد: اورژانس، آتش نشاني و نيروي انتظامي در اين محل ها پيش بيني شده است.
به گفته وي، توزيع نقشه و بروشور در غرفه هاي فرهنگي در محل هاي اسكان مهمانان نيز انجام مي شود.
حلاج اظهار كرد: در محل هاي اسكان غرفه هايي براي فعالان ميراث فرهنگي در نظر گرفته شده كه مهمانان مي توانند با همراهي اين افراد از تورهاي گردشگري شهر اهواز استفاده و نقاط ديدني شهر را بازديد كنند.
رودخانه كارون، با گذر از وسط شهر اهواز، مهم ترين جاذبه اين كلانشهر به شمار مي آيد. اهواز با داشتن هشت پل به شهر پل ها معروف است. پارك هاي ساحلي نيز در طول سال پذيراي علاقمندان است.
7151/6068

سرخط اخبار استان‌ها