۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۴:۰۸
کد خبر: 82007677
T T
۰ نفر
استقبال از اولين مسافران نوروزي در شهرستان نير

اردبيل - اسرنا- جمعي از مسوولان نيري روز شنبه با حضور در ورودي اين شهر با اهداي گل و شيريني به استقبال نخستين گروه از ميهمانان و مسافران نوروزي استان شتافتند.

رئيس ستاد هماهنگي خدمات سفر شهرستان نير در حاشيه استقبال از ميهمانان نوروزي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: همه تدابير لازم به منظور ميزباني شايسته و پذيرايي مناسب از مسافران و گردشگران استان در ايام نوروز 95 انديشيده شده است.
مهدي احمدي افزود: همه دستگاه ها و نهادهاي خدمت رسان و امدادي شهرستان در اين ايام آماده ارايه خدمات مورد نياز به شهروندان و مسافران نوروزي هستند.
وي با اشاره به چاپ هزاران نسخه نقشه و اطلاعات مربوط به اماكن گردشگري و خدماتي استان اردبيل بخصوص شهرستان نير براي ارايه به مسافران
وي اظهار كرد: در مبادي ورودي شهرنير چادرهاي راهنماي گردشگران برپا و آماده راهنمايي و ارايه اطلاعات مورد نياز به ميهمانان هستند.
به گفته وي ، علاوه بر هتل ها، مهمان پذيرها و مهمانسراها نزديك به 60 كلاس درس نيز براي اسكان مسافران نوروزي استان آماده سازي شده است.
فرماندار نير افزود: از مسافران نوروزي با اهداي سوغات شهرستان نير شامل عسل طبيعي ،كره و كتاب در محل چادر هاي هلال احمر استقبال مي شود.
نير در جنوب اردبيل و درهمسايگي استان آذربايجان شرقي قرار دارد.
6016/7116

سرخط اخبار استان‌ها