آيين قدرداني از برگزيدگان كنكور سراسري در اردكان برگزار شد

يزد - ايرنا - آيين قدرداني از برگزيدگان كنكور سراسري سالجاري با حضور نماينده مردم اردكان و عضو هيات امناي دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

به گزارش ايرنا، محمدرضا تابش روز شنبه در اين مراسم افزود: يكي از راهبردهاي اساسي در سند چشم انداز و اسناد بالادستي كشور جذب و هدايت ، شكوفايي نخبگان و استعدادهاي برتر است.
وي تصريح كرد: در جهان متحول و متغير امروز حيات ملت ها بدون اتكا به سلاح تخصص و مديريت صحيح ، كارآمد و مدرن ميسر نيست.
عضو هيات امناي دانشگاه يزد تربيت نيروي انساني را يكي از ضروريات جامعه رو به تعالي دانست و تاكيد كرد: مراكز علمي و آموزشي محور تربيت نسل دانش محور و متخصص هستند.
تابش ادامه داد: جامعه اي مي تواند پيشرو و توسعه يافته قلمداد گردد كه مديران آن بتوانند استعدادها و نيروهاي انساني موجود را شناسايي و راهبري كنند.
نماينده مردم اردكان همچنين با تقدير از فرهنگيان شهرستان و تبريك به برگزيدگان كنكور سراسري؛ اظهار اميدواري كرد آينده اردكان به دست جوانان خوش آتيه و متخصص اين ديار درخشان تر از گذشته باشد.
در مراسم تجليل از برترين هاي آزمون سراسري سال 1394، از رتبه هاي برتر زير هزار آزمون سراسري و برگزيده جشنواره خوارزمي تجليل بعمل آمد.
همچنين به پاس زحمات، پيگيري ها و حمايت هاي نماينده مردم اردكان، لوح سپاس و هديه اي از طرف مديركل آموزش و پرورش استان؛ توسط امام جمعه و يكي از پيشكسوتان فرهنگي؛ به محمدرضا تابش اهدا شد.
اردكان بيش از 13 هزار دانش آموز دارد .
اردكان با 85 هزار نفر جمعيت در 60 كيلومتري شمال شهر يزد واقع شده است.
7544/8068

سرخط اخبار استان‌ها