بستر خدمات رساني در استان قم فراهم است

قم- ايرنا- معاون هماهنگي امور زائران استانداري قم گفت: همه كميته هاي ستاد تسهيلات نوروزي و خدمات سفر بستر خدمات رساني در استان قم را فراهم ساخته اند.

به گزارش ايرنا، يونس عالي پور روز شنبه در جلسه ستاد تسهيلات نوروزي و خدمات سفر افزود: همه كميته با شور و نشاط خاصي و هماهنگي خدمات رساني به زائران را در استان قم آغاز كرده اند و تا كنون هيچ مشكلي رخ نداده است.
وي اضافه كرد: زائراني كه وارد اين استان شده اند خدمات مختلف از جمله اسكان، رفاهي، بهداشت و درماني و ساير خدمات را دريافت كرده اند.
وي با اشاره به نظارت بر فعاليت كميته هاي ستاد تسهيلات نوروزي و خدمات سفر اظهار داشت: روزانه با حضور مسئولان كميته هاي مختلف اقدامات 11 كميته مورد نظارت و ارزيابي صورت مي گيرد تا خللي در ارائه خدمات به مسافران نوروزي در استان صورت نگيرد.
عالي پور ادامه داد: ساماندهي زائران غير ايراني نيز توسط اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري قم و با همكاري نهادهاي مربوطه طي يك سال اخير شروع شده و در استان در حال اجرا است.
وي ابراز اميدواري كرد: مجموعه خدمات ارائه شده به مسافران با كيفيت مطلوب باشد تا بتوانند در شان زائران و مورد رضايت آنها واقع شود.
ستاد تسهيلات زائران و خدمات سفر استان قم فعاليت خود را از 27 اسفندماه آغاز كرده و تا 15 فروردين ماه سال آينده آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزي است.ك/3
/8138/ 6133/

سرخط اخبار استان‌ها