۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۲:۱۵
کد خبر: 82007542
T T
۰ نفر
160 باشگاه ورزشی استان تهران به دلیل تخلف پلمب شد

تهران - ایرنا - معاون امور توسعه ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به اجرای طرح ضربتی نظارت بر فعالیت اماكن و باشگاه های ورزشی استان در سال 94 گفت: 160 باشگاه ورزشی متخلف استان در راستای اجرای این طرح شناسایی و پلمب شدند.

حسن میرزاآقابیك روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: نظارت بر فعالیت های كمی و كیفی باشگاههای ورزشی براساس معیارها و استانداردهای مشخص ملاك اصلی اجرای این طرح در سطح استان بوده است.
وی با بیان اینكه طی سال جاری و در راستای اجرای این طرح 19 هزار بازدید نظارتی از باشگاههای ورزشی استان تهران انجام شده اظهار كرد: همكاری موثر و مطلوب نیروی انتظامی در اجرای این طرح، موجب پیشگیری و كاهش چشمگیر تخلفات باشگاهها و اماكن ورزشی استان تهران شده است.
معاون توسعه امور ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان تهران گفت: همچنین با اجرای این طرح به بیش از 800 باشگاه ورزشی تذكر شفاهی داده شده است.
آقابیك افزود: همچنین شناسایی230 مورد توزیع داروی غیر مجاز در باشگاههای استان تهران از دیگر نتایج قابل توجه اجرای طرح نظارت بر فعالیت باشگاههای ورزشی استان در سال 94 بوده است.
وی با بیان اینكه فروش داروی غیرمجاز و غیر استاندارد در باشگاههای ورزشی ممنوع است گفت: استفاده از مكمل های تغذیه ای در باشگاههای بدنسازی با نظارت پزشك متخصصین امور تغذیه منع قانونی ندارد.
استان تهران با سرانه ورزشی 34 سانتی متر مربع در مجموع دارای دو هزار و200 مجموعه ورزشی است.
تهرام/7247/1625

سرخط اخبار ورزش