۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۲:۱۲
کد خبر: 82007540
T T
۰ نفر
شهردار: باقرشهر براي استقبال از بهار آماده است

شهرري ـ ايرنا ـ شهردار باقرشهر از آماده‌سازي كامل اين شهر براي استقبال از بهار طبيعت و مسافرين نوروزي خبر داد.

به گزارش ايرنا از شهرداري باقرشهر، سعيد استاد فرج گفت: با برنامه‌ريزي‌هاي انجام‌شده و جلسات متعددي كه در شهرداري باقرشهر برگزار شده است، آمادگي لازم و كافي را براي استقبال از بهار و عيد نوروز وجود دارد.
وي با اشاره به اينكه يكي از برنامه‌هاي شهرداري در آستانه سال نو تشكيل ستاد استقبال از بهار است، افزود: شهرداري باقرشهر برنامه‎ريزي لازم را درزمينهٔ هاي نظافت، زيباسازي شهر، ساماندهي ورودي‌هاي شهر ، جانمايي و نصب نمادهاي جديد را كه در آستانه سال نو انجام مي‌شود در دستور كار خود قرار داده است .
شهردار باقرشهر در ادامه اظهار داشت: ايام نوروز فرصت مناسبي براي معرفي توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي شهرستان‌ها بوده است كه باقرشهر نيز از اين قاعده مستثنا نيست و بايد با از اين فرصت به‌خوبي استفاده نمايد كه در همين راستا كميته‌هاي تخصصي به‌منظور اجراي برنامه‌هاي نوروزي در شهرداري تشكيل شدند تا برنامه‌هاي خود را شرح دهند .
استادفرج بهار را تلفيقي از جلوه‌هاي هنري عالم خلقت و زيباترين فصل سال دانست و گفت: شهرداري باقرشهر درصدد آن است تا با نمايش زيبايي‌هاي بهار و جلوه‌هاي طبيعت، آرامش، آسايش و امنيت را به شهروندان باقرشهري و مسافران نوروزي هديه دهد.
وي يكي از مهم‌ترين بخش‌هاي طرح استقبال از بهار را زيباسازي دانست و بيان كرد: شهرداري زيبايي بصري شهر را همانند شستشو و رنگ‌آميزي ديوارهاي شهر را دستور كار خود داده تا چهره شهر در ايام ورود مسافران زيبا و آراسته باشد.
استادفرج با تأكيد بر اينكه شهرداري باقرشهر آمادگي لازم براي پاك‌سازي و آماده كردن شهر براي ايام بهار و نوروز 95 را دارد، خاطرنشان كرد: از آنجايي ‌كه داشتن شهري زيبا نيازمند همكاري تنگاتنگ مردم با شهرداري است اميدواريم شهروندان خوب باقرشهر و مسافران نوروزي در اين ايام شهرداري را براي حفظ شهري زيبا و سالم ياري كنند.
6139

سرخط اخبار جامعه