۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۱:۴۱
کد خبر: 82007503
T T
۰ نفر
فعاليت 74 بازرس واحد صنفي در استان كرمان

كرمان - ايرنا - مسئول روابط عمومي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كرمان از فعاليت 74 بازرس طرح نظارتي نوروز 95 در اين استان خبر داد.

عليرضا ابوالحسني روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: طرح نظارتي نوروز از 15 اسفند آغاز شد و تا 15 فروردين ماه ادامه مي يابد.
وي بيان كرد: در طرح نظارتي نوروز 95، بازرسي از واحدهاي صنفي خرده فروش و عمده فروش، هتل ها و رستوران ها، مواد پروتئيني، مواد غذايي، آجيل و خشكبار، مواد غذايي، كيف و كفش، البسه و پوشاك، شيريني جات و ميوه و تره بار به صورت ويژه انجام مي شود.
وي خاطرنشان كرد: به منظور توسعه نظارت بر فعاليت واحدهاي صنفي، ناظران افتخاري نيز به صورت مستمر با سازمان صنعت، معدن و تجارت در ارتباط هستند.
مسئول روابط عمومي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كرمان گفت: در ايام نوروز سامانه دريافت پيشنهادات، انتقادات و درخواست هاي مردمي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كرمان با شماره 124 به صورت شبانه روزي فعال خواهد بود و به انتقادات و شكايات رسيده، به صورت جدي رسيدگي مي شود.
وي افزود: در صورت تمايل مخاطبان، اقدامات قانوني انجام شده براي برخورد با واحدهاي صنفي متخلف به تماس گيرندگان اعلام خواهد شد.
ابوالحسني گفت: گشت هاي مشترك سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كرمان با تعزيرات حكومتي، دانشگاه علوم پزشكي، استاندارد و روساي اتحاديه هاي صنفي نيز در ايام نوروز اجرايي مي شود.
وي اظهار كرد: كشيك واحدهاي صنفي براي ايام نوروز تعيين شده تا دسترسي مردم به كالاها و خدمات مورد نياز تسهيل شود.
7440/3028

سرخط اخبار استان‌ها