اعزام 200 زائر شهرستان زرندیه به مناطق عملیاتی جنوب در ایام نوروز

مامونیه - ایرنا - فرمانده سپاه زرندیه گفت: در ایام نوروز امسال بیش از 200 نفر از شهروندان این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب كشور اعزام می شوند.

سرگرد محمد مهجوری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این زائران در قالب كاروان راهیان نور با پنج دستگاه اتوبوس به مدت سه روز از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید می كنند.
وی ادامه داد: امسال حدود 730 زائر از شهرستان زرندیه به مناطق عملیاتی جنوب كشور اعزام شده اند كه از این میزان چهارصد و هشتاد نفر از عموم شهروندان و دویست و پنجاه نفر نیز از دانش آموزان بسیجی بوده اند.
وی ادامه داد: زائران اعزامی در طول مدت حضور در مناطق عملیاتی، از یادمان های فتح المبین، دهلاویه، هویزه، چزابه، طلائیه و شلمچه بازدید می كنند و از نزدیك با رشادت های فرزندان این مرز و بوم آشنا می شوند.
مهجوری اضافه كرد: اعزام های نوروزی كاروان راهیان نور شهرستان زرندیه از هفتم فروردین ماه آغاز می شود و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.
فرمانده سپاه زرندیه افزود: سال آینده اعزام بیش از ششصد و هشتاد زائر كاروان راهیان نور در برنامه سپاه زرندیه قرار دارد كه علاوه بر اعزام به عملیاتی جنوب، مناطق غرب كشور نیز در دستور كار است.
وی ادامه داد: افزایش اعزام دانش آموزان بسیجی و نسل جوان از دیگر برنامه های پیش بینی شده در سال آینده است.
مهجوری افزود: امروز دشمنان با جنگ نرم و تبلیغات گسترده ضد فرهنگی به دنبال گسست عقاید دینی و مذهبی مردم ایران هستند و حضور شهروندان و زائران در مناطق عملیاتی، روح اقتدار و پایمردی را زنده می كند.
شهرستان زرندیه به مركزیت شهر مامونیه با جمیعت 57 هزار و 153 نفر یكی از شهرستان های دوازده گانه استان مركزی است.
7108/3075

سرخط اخبار استان‌ها