فرمانده پلیس راه بروجرد: ترافیك در محورهای بروجرد نیمه سنگین است

بروجرد - ایرنا - فرمانده پلیس راه بروجرد گفت: ترافیك خودروها در محورهای ارتباطی شهرستان بروجرد نیمه سنگین و روان است.

سرگرد كیانوش جودكی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به آغاز سفرهای نوروزی و عزیمت اغلب مردم به سمت جنوب كشور، ترافیك در محورهای بروجرد - اراك، بروجرد - خرم آباد و بروجرد - اشترینان سنگین اما روان است.
وی گفت: دیروز(جمعه) ترافیك در این محورها سنگین بود كه خوشبختانه هیچ تصادفی رخ نداد.
فرمانده پلیس راه بروجرد افزود: محورهای ارتباطی بروجرد توسط اكیپ های پلیس راه به صورت شبانه روزی پوشش داده می شوند و افراد می توانند در صورت لزوم با شماره 06642447780 تماس بگیرند.
وی از همه رانندگان خواست با رعایت قوانین و نكات ایمنی از رانندگی با سرعت زیاد پرهیز و روزهای خوشی را برای خانواده های خود رقم كنند.
سرهنگ جودكی افزود: انتظار می رود رانندگان نسبت به بستن كمبرند ایمنی سرنشینان صندلی های عقب تاكید كنند و با حركت بین خطوط و توجه به علائم راهنمایی و رانندگی از بروز هرگونه حادثه ناخوشایند جلوگیری نمایند.
وی با بیان اینكه تلاش‌ها به منظور كاهش بیش از پیش تصادفات در محورهای شهرستان بروجرد ادامه دارد، خاطرنشان كرد: حضور پلیس در محورهای ارتباطی نقش فراوانی در كاهش تصادفات دارد.
** آسمان بروجرد نیمه ابری همراه با وزش باد
رئیس اداره هواشناسی بروجرد نیز با پیش بینی وضع هوای این شهرستان در 24 ساعت آینده گفت: آسمان بروجرد تا پایان امروز نیمه ابری و همراه با وزش باد و تداوم سرما خواهد بود.
بهروز یاراحمدی افزود: دمای كنونی بروجرد 11 درجه سانتیگراد بالای صفر است كه نسبت به روز گذشته در همین ساعت یك درجه كاهش نشان می دهد.
وی حداقل و حداكثر دمای هوای امروز بروجرد را به ترتیب منفی یك و 11 درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام كرد و گفت: احتمال كاهش دمای هوا در روزهای آینده وجود دارد.
رئیس اداره هواشناسی بروجرد اظهار كرد: آسمان بروجرد در روز عید نوروز صاف تا كمی ابری، همراه با وزش باد خواهد بود.
وی میزان بارندگی در سال زراعی جاری را 417 میلیمتر و بارندگی مدت مشابه پارسال را 269 میلیمتر اعلام كرد.
6052/3022

سرخط اخبار استان‌ها