220 كلاس درس در منطقه آزاد اروند براي اسكان ميهمانان نوروزي آماده شد

آبادان - ايرنا - معاون فرهنگي، اجتماعي و گردشگري سازمان منطقه آزاد اروند از آماده سازي 220 كلاس درس براي اسكان ميهمانان نوروزي در شهرهاي آبادان و خرمشهر خبر داد.

سيدمرتضي نعمت زاده شنبه در گفت و گو با ايرنا افزود:اين كلاس ها در قالب درجه يك، درجه دو و درجه سه تقسيم بندي شده و به منظور ارائه خدمات بهتر به ميهمانان نوروزي در مدارس آبادان علاوه بر امكانات اوليه چون پتو، موكت و امكان استفاده از آشپزخانه مدارس، وسايل و امكانات ورزشي نيز در اختيار مسافران و گردشگران نوروزي در مدارس قرار مي گيرد.
وي از كمك دوميليارد ريالي منطقه آزاد اروند به منظور آماده سازي فضاي مدارس مورد نظر براي اسكان ميهمان نوروزي خبر داد و اظهار داشت:اين مبلغ صرف خريد وسايل مورد نياز اسكان و لوازم بهداشتي و زيباسازي فضاي مدارس مي شود.
نعمت زاده از كمك سه ميليارد و 500 ميليون ريال به شهرداري آبادان و دو ميلياد و 100ميليون ريال به شهرداري خرمشهر منطقه آزاد اروند به منظور زيباسازي فضاي شهري اين دو شهر خبر داد و گفت:اين مقدار اعتبار جهت آسفالت معابر، رنگ آميزي جدول، احداث كمپ موقت اسكان و زيباسازي پارك هاي شهر تعريف شده است.
وي اظهار داشت:به منظور آشنايي بهتر مسافران نوروزي با جاذبه هاي شهري باشگاه گردشگران در منطقه آزاد اروند داير شده و در صورتي كه مسافران از اين طريق وارد منطقه آزاد اروند شوند از خدماتي نظيرتخفيف در برخي از مراكز گردشگري و اقامتي برخوردار خواهند شد.
شهر ساحلي آبادان در جنوب ايران بواسطه داشتن طبيعت زيبا و ديدني و جاذبه هاي تاريخي، مذهبي و اقتصادي در ايام نوروز ميزبان خيل زيادي از مسافران است.
6068

سرخط اخبار استان‌ها