۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۱:۲۲
کد خبر: 82007462
T T
۰ نفر
اسكان هفت هزارو44 نفر مسافر درلرستان

خرم آباد-ایرنا- مدیر كل آموزش وپرورش لرستان از اسكان وپذیرش هفت هزار و 44مسافر طی دو روز نخست سفرهای نوروزی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا گودرز كریمی فر روز شنبه در حاشیه بازدید از مراكز اسكان شهرستان خرم آباد گفت: این تعداد مسافر در قالب دو هزارو 219خانوار در پایگاههای ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان پذیرش و اسكان داده شد .
وی استقبال مهمانان نوروزی را در این دو روز مطلوب برشمرد و گفت : خوشبختانه مسافران نوروزی در كمترین زمان ممكن پذیرش شده اند .
وی تاكید كرد: آموزش و پرورش تمام ظرفیت خود را به كار خواهد گرفت تا رفاه نسبی مسافران نوروزی را تامین كند و آنها با آرامش و به دور از هرگونه دغدغه ای به گذران تعطیلات نوروزی در این استان بپردازند .
كریمی فربا اشاره به قلعه های تاریخی ، آبشارهای خروشان و مناظر بكرو طبیعی لرستان یاد آورشد: استان لرستان یكی از كم نظیر ترین استان های كشور از نظر تاریخی و طبیعی است و در ایام نوروز شاهد تبلور چهار فصل سال در این استان هستیم .
وی به بازدید محسوس و نامحسوس كارشناسان از آموزشگاههای مجری اسكان و مراكز رفاهی در نظر گرفته شده اشاره كرد و بیان كرد: در این دو روز خوشبختانه وضعیت عملكرد مجریان اسكان مطلوب بوده و مورد خاصی مشاهده نشده است.
كریمی فر با اشاره به آمادگی 200 آموزشگاه در سطح استان برای پذیرش و اسكان مسافران نوروزی افزود: علاوه بر مراكز آموزشگاهی، پنج مركز آموزشی رفاهی، چهار پردیس فرهنگیان و یك اردوگاه دانش آموزی در شهر خرم آباد با امكانات ویژه آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی می باشد.
7273/6001

سرخط اخبار استان‌ها