۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۰:۴۹
کد خبر: 82007428
T T
۰ نفر
فعالیت 380 دفتر خدمات مسافرتی نوروزی در خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- رئیس كمیته خدمات مسافرتی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی گفت: 380 دفتر خدمات مسافرتی به مسافران نوروزی در استان خدمات دهی می كنند.

محمد سعید ولی زاده روز شنبه در گفت و گوبا خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد واحد دارای مجوز با افزون بر شش هزار كامند به صورت آماده باش و فعال به مسافران نوروزی در قالب فروش بلیت هواپیما، قطار و تور خدمات ارائه می كنند.
وی ادامه داد: فروش بلیت در دفاتر خدمات مسافرتی بر اساس نرخ مصوب سازمان هواپیمایی كشور و سایر بخشهای رسمی اعلام نرخ وسایل حمل و نقل است.
رئیس كمیته خدمات مسافرتی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی با اشاره به برنامه ریزی گسترده در زمینه تسهیل حمل و نقل مسافران گفت: تاكنون مورد و شكایت خاصی وجود نداشته ضمن اینكه گروههای نظارت و بازرسی به شكل محسوس و نامحسوس عملكرد دفاتر خدمات مسافرتی را زیر نظر دارند.
وی افزود: با توجه به اینكه مقصد 90 درصد مسافران ورودی به خراسان رضوی كلانشهر مشهد است بنابراین روزانه شش گروه سیار نظارتی بر فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی در مشهد نظارت و كنترل دارند.
ولی زاده با اشاره به آغاز طرح نظارتی از 20 اسفند ماه بر این دفاتر ادامه داد: تاكنون هیچ موردی از گرانفروشی، تخلف و شكایت مسافران از دفاتر ثبت نشده است و امیدواریم تا پایان تعطیلات روند به همین منوال پیش برود.
وی گفت: مسافران و گردشگران در صورت وجود هرگونه مشكل و شكایت از نحوه ارائه خدمات در دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری می توانند با شماره 33687978 با پیش شماره 051 در مشهد تماس بگیرند.
پیش بینی ورود بیش از دو میلیون مسافر به مشهد در روز نخست فروردین ماه صورت گرفته و در مجموع در خراسان رضوی حدود 400 هزار نفرشب گنجایش برای میزبانی از مسافران و زائران آماده سازی شده است.
7496/1858