۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۰:۴۹
کد خبر: 82007427
T T
۰ نفر
پیكر آیت الله مولانا بروجردی در بروجرد تشییع شد

بروجرد - ایرنا - پیكر پاك و مطهر آیت الله غلامرضا مولانا بروجردی محقق و نویسنده معاصر بروجرد روز شنبه در فضایی آكنده از غم و اندوه در این شهرستان تشییع و به خاك سپرده شد.

به گزارش ایرنا پیكر پاك آیت الله مولانا بروجردی بر روی دستان صدها تن از مردم مومن و ولایتمدار بروجرد، مسئولان، نیروهای نظامی و انتظامی، روحانیون و دیگر قشرهای مردم از مقابل حوزه علمیه امام صادق(ع) بروجرد به سمت گلزار شهدای این شهر تشییع و به خاك سپرده شد.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان، امام جمعه بروجرد، استاندار لرستان، فرماندار بروجرد و جمعی از مسئولان استان لرستان در آیین تشییع پیكر آیت الله مولانا بروجردی حضور داشتند.
آیت الله غلامرضا مولانا بروجردی یكی از محققان، مفسران و نویسندگان فعال در حوزه علوم قرآنی و دینی در سال 1306 شمسی در خانواده ای اهل علم و فضیلت در شهر بروجرد متولد شد.
وی صاحب آثار و تالیفات زیادی از جمله الخاتم لوصی الخاتم به زبان عربی، درس هایی از توحید، حلیه الابرار، تحقیق و تخریج كتاب شریف عبقات الانوار میر حامد حسین هندی كنهوی، تحقیق كتاب حاشیه كفایه الاصول آیت الله بروجردی، تحقیق كتاب محاضرات فی الدین و التاریخ و الادب نوشته سیدجواد آل علی شاهرودی می باشد.
آیت الله مولانا از سال گذشته در بستر بیماری بودند و 28 اسفند در اثر بیماری و كهولت سن به دیار باقی شتافت.
6052/3022/6001

سرخط اخبار استان‌ها