فعاليت 380 دفتر خدمات مسافرتي نوروزي در خراسان رضوي

مشهد- ايرنا- رئيس كميته خدمات مسافرتي ستاد خدمات سفر خراسان رضوي گفت: 380 دفتر خدمات مسافرتي به مسافران نوروزي در استان خدمات دهي مي كنند.

محمد سعيد ولي زاده روز شنبه در گفت و گوبا خبرنگار ايرنا افزود: اين تعداد واحد داراي مجوز با افزون بر شش هزار كامند به صورت آماده باش و فعال به مسافران نوروزي در قالب فروش بليت هواپيما، قطار و تور خدمات ارائه مي كنند.
وي ادامه داد: فروش بليت در دفاتر خدمات مسافرتي بر اساس نرخ مصوب سازمان هواپيمايي كشور و ساير بخشهاي رسمي اعلام نرخ وسايل حمل و نقل است.
رئيس كميته خدمات مسافرتي ستاد خدمات سفر خراسان رضوي با اشاره به برنامه ريزي گسترده در زمينه تسهيل حمل و نقل مسافران گفت: تاكنون مورد و شكايت خاصي وجود نداشته ضمن اينكه گروههاي نظارت و بازرسي به شكل محسوس و نامحسوس عملكرد دفاتر خدمات مسافرتي را زير نظر دارند.
وي افزود: با توجه به اينكه مقصد 90 درصد مسافران ورودي به خراسان رضوي كلانشهر مشهد است بنابراين روزانه شش گروه سيار نظارتي بر فعاليت دفاتر خدمات مسافرتي در مشهد نظارت و كنترل دارند.
ولي زاده با اشاره به آغاز طرح نظارتي از 20 اسفند ماه بر اين دفاتر ادامه داد: تاكنون هيچ موردي از گرانفروشي، تخلف و شكايت مسافران از دفاتر ثبت نشده است و اميدواريم تا پايان تعطيلات روند به همين منوال پيش برود.
وي گفت: مسافران و گردشگران در صورت وجود هرگونه مشكل و شكايت از نحوه ارائه خدمات در دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري مي توانند با شماره 33687978 با پيش شماره 051 در مشهد تماس بگيرند.
پيش بيني ورود بيش از دو ميليون مسافر به مشهد در روز نخست فروردين ماه صورت گرفته و در مجموع در خراسان رضوي حدود 400 هزار نفرشب گنجايش براي ميزباني از مسافران و زائران آماده سازي شده است.
7496/1858

سرخط اخبار استان‌ها