يك كشته و يك مجروح در مسير ديواندره - بيجار

سنندج- ايرنا- فرمانده پليس راه استان كردستان از كشته و مجروح شدن دو نفر بر اثر حادثه رانندگي در مسير ديواندره - بيجار خبرداد.

سرهنگ عيسي گوهري روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، اظهار كرد: ساعت 2 و 25دقيقه بامداد شنبه بر اثر خواب آلودگي راننده پژو آردي در مسير ديواندره- بيجار شاهد تصادفي ناگوار بوديم كه در اين حادثه راننده آردي جان خود را از دست داد و راننده وانت نيسان نيز مجروح شد.
وي افزود: خواب آلودگي و انحراف به چپ خودور آردي عامل اصلي اين تصادف بوده است و رانندگان هردو خودرو مسافران ديگر استان هاي كشور بوده اند.
فرمانده پليس راه استان كردستان خاطرنشان كرد: از همه مسافران ورودي به جاده هاي استان خواهشمنديم براي جلوگيري از تكرار چنين حوادثي از مكان هاي در نظر گرفته شده براي استراحت استفاده كنند و با خواب آلودگي به ادامه مسير نپردازند.
گوهري افزود: هم اكنون ترافيك رواني را در همه جاده هاي مواصلاتي استان شاهد هستيم و 74 تيم شبانه روزي پليس راه در جاده هاي مواصلاتي استان براي خدمت به هموطنان آماده هستند.
فرمانده پليس راه استان كردستان اظهار داشت: از يكشنه بعدازظهر نيز بر اساس استعلام هواشناسي شاهد بارندگي و افت دما در استان خواهيم بود و با توجه به كوهستاني بودن جاده هاي كردستان از همه مسافران درخواست مي شود نكات ايمني را در نظر بگيرند و وسايل گرمازا را با خود همراه داشته باشند.
7351/6108/6016