۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۰:۳۶
کد خبر: 82007398
T T
۰ نفر
ترافيك روان در جاده هاي استان اردبيل به جز محور خلخال - اسالم

اردبيل - ايرنا- مركز مديريت راه هاي استان اردبيل و پليس راه از وجود ترافيكي روان در تمامي محورهاي ارتباطي استان به جز جاده خلخال - اسالم خبر داد.

مركز مديريت راه هاي اداره كل راه و شهرسازي استان اردبيل روز شنبه اعلام كرد كه تمامي جاده هاي استان به جز محور خلخال و اسالم و نيز خلخال - پونل در جنوب استان باز بوده و رفت و آمد در آنها به صورت عادي در جريان است.
بر اساس گزارش اين مديريت ، در جاده خلخال به اسالم به دليل كولاك استفاده از زنجير چرخ براي رانندگاني كه قصد عبور از اين محور را دارند الزامي مي باشد.
همچنين جاده خلخال - پونل نيز كه از چندي پيش به دليل احتمال ريزش بهمن مسدود اعلام شده ، همچنان بسته بوده و هر گونه تردد در آن ممنوع مي باشد.
مركز مديريت راه هاي اداره كل راه و شهرسازي استان اردبيل به تمام مسافريني كه قصد عبور از محورهاي ارتباطي استان را دارند توصيه كرد كه براي اطمينان بيشتر ، در گذر از جاده هاي كوهستاني خودروهاي خود را به تجهيزات ايمني مجهز كنند.
بارش برف در روزهاي گذشته باعث انباشت برف در كنار جاده ها در بسياري از محورهاي كوهستاني شده و با وجود آفتابي بودن آسمان ، وزش باد باعث ايجاد كولاك در برخي از مسير اين جاده ها مي گردد.
6016/8123