یك كشته و یك مجروح در تصادف مسیر دیواندره - بیجار

سنندج- ایرنا- فرمانده پلیس راه استان كردستان از كشته و مجروح شدن دو نفر بر اثر حادثه رانندگی در مسیر دیواندره - بیجار خبرداد.

سرهنگ عیسی گوهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار كرد: ساعت 2 و 25دقیقه بامداد شنبه بر اثر خواب آلودگی راننده پژو آردی در مسیر دیواندره- بیجار شاهد تصادفی ناگوار بودیم كه در این حادثه راننده آردی جان خود را از دست داد و راننده وانت نیسان نیز مجروح شده است.
وی افزود: خواب آلودگی و انحراف به چپ خودور آردی عامل اصلی این تصادف بوده است و رانندگان هردو خودرو مسافران دیگر استان های كشور بوده اند.
فرمانده پلیس راه استان كردستان خاطرنشان كرد: از همه مسافران ورودی به جاده های استان خواهشمندیم برای جلوگیری از تكرار چنین حوادثی از مكان های در نظر گرفته شده برای استراحت استفاده كنند و با خواب آلودگی به ادامه مسیر نپردازند.
گوهری با بیان اینكه هم اكنون ترافیك روانی را در همه جاده های مواصلاتی استان شاهد هستیم، افزود: 74 تیم شبانه روزی پلیس راه در جاده های استان برای خدمت به هموطنان آماده هستند.
فرمانده پلیس راه استان كردستان اظهار داشت: از یكشنه بعدازظهر نیز بر اساس استعلام هواشناسی شاهد بارندگی و افت دما در استان خواهیم بود و با توجه به كوهستانی بودن جاده های كردستان از همه مسافران خواهشمندیم نكات ایمنی را در نظر بگیرند، لباس گرم با خود همراه داشته باشند و از درست كار كردن بخاری خودرو اطمینان حاصل كنند.
7351/6108

سرخط اخبار استان‌ها