۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۰:۰۴
کد خبر: 82007363
T T
۰ نفر

همدان- ایرنا- مدیر عامل شركت اتوبوسرانی همدان گفت: هشت دستگاه از اتوبوسهای این شركت برای گردشگران نوروزی در نقاط گردشگری فعالیت می كنند.

محمد پور وخشوری شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای ارائه خدمات بهینه به مردم و گردشگران، اتوبوس ویژه گردشگری در سطح شهر همدان تردد می‌كند.
وی تصریح كرد: این اتوبوس ها در راستای تردد در مسیرهای گردشگری از جمله اماكن توریستی و تفریحی از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر خدمات‌رسانی می‌كند.
وی اظهار كرد: این تعداد اتوبوس در نقاط ویژه گردشگری همدان شامل گنبد علویانٰ تپه هگمتانه، آرامگاه باباطاهر، یادواره عین القضات، گنجنامه، عباس آباد ، امامزاده عبدالله و میدان امام خمینی (ره) فعالیت می كنند.
وی اضافه كرد: اخیرا 26 دستگاه اتوبوس برقی جدید وارد ناوگان حمل و نقل عمومی شهر همدان شد تا شهروندان مشكلی در زمینه استفاده ناوگان عمومی برای جابه‌جایی‌ها نداشته باشند.
پوروخشوری با اعلام اینكه در حال حاضر ناوگان حمل و نقل عمومی همدان 220 دستگاه اتوبوس دارد، تصریح كرد: به طور متوسط روزانه 200 هزار نفر از طریق ناوگان حل و نقل عمومی جابه‌جا می‌شوند كه در ماه به شش میلیون نفر می‌رسد.
7523/6993

سرخط اخبار استان‌ها