۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۹:۵۹
کد خبر: 82007356
T T
۰ نفر
ترافيك روان در جاده هاي مازندران

ساري-ايرنا-مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي مازندران از كاهش بار ترافيكي در جاده هاي استان از شب گذشته خبر داد و گفت كه از صبح شنبه ترافيك روان در محورهاي مواصلاتي وجود دارد .

عباسعلي نجفي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: ترافيك نسبتا سنگيني كه در سه محور كندوان ، هراز و سوادكوه از اوايل روز گذشته ايجاد شده بود تا ساعت پنج بامداد امروز ادامه داشت .
وي ادامه داد : از ابتداي صبح امروز بار ترافيكي خودرو در سه محور اصلي استان كاسته شده و تردد خودروها روان در جريان است.
مدير راهداري مازندران گفت : ترافيك ديروز در جاده هاي مازندران مقطعي و در برخي مناطق كه جاده هاي كم عرض بود ، وجود داشت .
وي افزود : افتتاح طرح تعريض بخشي از جاده سوادكوه در نزديكي دهانه تونل شيرگاه كه به تازگي انجام شد باعث برطرف شدن بخش عمده اي از ترافيك هميشگي در اين قسمت شده است.
به گفته نجفي روز گذشته بار ترافيكي در جاده سوادكوه در منطقه پارك جنگلي جواروم تا شهر زيراب بود كه جاده در اين قسمت كم عرض است .
وي همچنين پيش بيني كرد كه با توجه به سوابق سال هاي گذشته طي ساعات آينده ترافيك پرحجمي در بخشي از جاده هراز در منطقه سنگ چال تا نارنجستان ايجاد شود .
مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي مازندران ايجاد ترافيك در اين منطقه را ناشي از قرار داشتن كارگاه احداث سد هراز در اين محدوده دانست و گفت كه با توجه به حجم خودروهاي زياد دراين مسير ، ترافيك در يكي دو ساعات آينده براي اين جاده انتظار مي رود .
2096/1654/1648