۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۹:۵۴
کد خبر: 82007347
T T
۰ نفر
ترافيك روان در جاده هاي مازندران حاكم است

ساري-ايرنا-مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي مازندران از كاهش بار ترافيكي در جاده هاي استان از شب گذشته خبر داد و گفت كه از صبح امروز شنبه ترافيك روان در محورهاي مواصلاتي وجود دارد .

عباسعلي نجفي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود : ترافيك نسبتا سنگيني كه در سه محور كندوان ، هراز و سوادكوه از اوايل روز گذشته ايجاد شده بود تا ساعت پنج بامداد امروز ادامه داشت .
وي ادامه داد : خوشبختانه از ابتداي صبح امروز بار ترافيكي خودرو در سه محور اصلي استان كاسته شد و تردد خودروها روان در جريان است.
مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي مازندران گفت : ترافيك ديروز در جاده هاي مازندران مقطعي و در برخي مناطق كه جاده هاي كم عرض بود ، وجود داشت .
وي افزود : اخيرا افتتاح طرح تعريض بخشي از جاده سوادكوه در نزديكي دهانه تونل شيرگاه باعث شد تا بخش عمده اي از ترافيك هميشگي در اين قسمت برطرف شود .
به گفته نجفي روز گذشته بار ترافيكي در جاده سوادكوه در منطقه پارك جنگلي جواروم تا شهر زيراب بود كه جاده در اين قسمت كم عرض است .
وي پيش بيني كرد كه با توجه به سوابق سال هاي گذشته احتمالا طي ساعات آينده ترافيك پرحجمي در بخشي از جاده هراز در منطقه سنگ چال تا نارنجستان ايجاد شود .
مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي مازندران ايجاد ترافيك در اين منطقه را ناشي از قرار داشتن كارگاه احداث سد هراز در اين منطقه دانست و گفت كه با توجه به حجم خودروهاي زياد دراين مسير ، ترافيك در يكي دو ساعات آينده براي اين جاده انتظار مي رود .
2096/1654

سرخط اخبار استان‌ها