بازديد مديرعامل سازمان منطقه آزاد از فرودگاه بين المللي كيش

كيش - ايرنا - مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش در آستانه سال نو و با هدف بررسي ميزان آمادگي بخش هاي مختلف براي ميزباني شايسته از مسافران از فرودگاه بين المللي كيش بازديد كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، علي اصغر مونسان جمعه شب از بخش هاي مختلف فرودگاه كيش بازديد و با چند تن از مسافران ورودي و خروجي جزيره كيش گفت وگو كرد و ميزان رضايت آنان از پرواز و نحوه ارائه خدمات در فرودگاه كيش را جويا شد .
وي بر برخورد شايسته با گردشگران تاكيد و از آماده سازي بخش هاي مختلف براي ميزباني شايسته ابراز رضايت كرد .
استقبال خلبانان و ميهمانداران كوچك خطوط هوايي كيش اير با پوشش ويژه و اهدا هديه به كودكان در بدو ورود به جزيره ، برپا كردن سفره هفت سين در سالن ورودي ، نصب نمايشگر تلويزيوني براي معرفي جاذبه هاي فرهنگي ، تاريخي و تفريحي كيش ، ارائه بروشورها و نقشه هاي راهنما به مسافران ، ايجاد بخش سرگرمي براي كودكان ، برپايي نمايشگاه عكس جاذبه هاي كيش و زيبا سازي از جمله اقدامات انجام شده درفرودگاه بين المللي كيش درآستانه نوروز95 است.
افزايش پيشخوان هاي پذيرش مسافر و بار به منظور رفاه هر چه بيشتر مسافران و كاهش زمان خدمات رساني ، يكجا قرار گرفتن دفاتر كيش اير در فرودگاه ، ارائه خدمات به مسافران در زمان تاخير پروازها ، افزايش خدمات پزشكي با استقرار پزشك شبانه روزي از ديگر فعاليت هاي انجام شده براي رفاه هرچه بيشتر گردشگران است كه در فرودگاه كيش انجام شده است .
مدير كل فرودگاه بين المللي كيش نيز در اين بازديد از رشد پروازهاي كيش در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه 25 و 26 اسفند خبر داد و گفت : مجموع پرواز هاي فرودگاه بين المللي كيش در اين دو روز به 181 پرواز رسيده كه اين تعداد در مقايسه با مدت مشابه در سال گذشته شش درصد رشد داشته است.
كوروش فتاحي افزود : در اين دو روز21 هزار و 137 گردشگر به جزيره كيش تردد داشتند ، همچنين در روزهاي27 و 28 اسفند نيز به ترتيب 114 و 121 پرواز براي انتقال گردشگران از نقاط مختلف كشور به جزيره كيش و بالعكس در نظر گرفته شد.
جزيره كيش با 91 كيلومتر مربع مساحت يكي از مقاصد پر تردد گردشگري و سالانه پذيراي بيش از يك ميليون و 700 هزار گردشگر داخلي و خارجي است .
فرودگاه بين المللي كيش سومين فرودگاه پرتردد كشور پس از فرودگاههاي تهران و مشهد است .
1630**1641

سرخط اخبار استان‌ها