۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۹:۴۳
کد خبر: 82007337
T T
۰ نفر
تيم فوتسال اميد مارليك رودبار قهرمان گيلان شد

رشت - ايرنا - رقابت هاي فوتسال قهرماني اميدهاي استان گيلان ، با برتري تيم مارليك رودبار پايان يافت .

به گزارش روز شنبه خبرنگار ايرنا ، در اين دوره از رقابت ها هفت تيم برتر فوتسال رده سني اميد ، از شهرهاي مختلف استان گيلان حضور داشتند كه در دو گروه در شهرهاي رشت و رودسر با هم به رقابت پرداختند .
در پابان اين رقابت ها ، تيم هاي فوتسال اميد مارليك رودبار و شهيد درود رودسر با برتري برابر رقباي خود ، به ديدار فينال و نهايي اين دوره از مسابقات راه يافتند .
در ديدار نهايي اين رقابت ها نيز ، تيم فوتسال اميد مارليك رودبار كه عنوان قهرماني سال گذشته اين مسابقات را نيز در اختيار دارد ، با نتيجه دو بر يك برابر تيم فوتسال شهيد درود رودسر به برتري رسيد تا براي دومين سال پياپي عنوان قهرماني گيلان را كسب كند .
همچنين در ديدار رده بندي اين دوره از رقابت ها ، تيم هاي فوتسال اميد مقاومت گيلان و كياميدان لاهيجان رو در روي هم قرار گرفتند كه اين مسابقه با نتيجه مساوي يك بر يك به پايان رسيد اما در ضربات پنالتي تيم فوتسال اميد مقاومت گيلان با نتيجه سه بر دو برابر حريفش به پيروزي رسيد تا مقام سوم اين دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهد .
در پايان از سوي مسئولان برگزاري اين دوره از رقابت ها ، به تيم هاي برتر مسابقات فوتسال قهرماني اميدهاي استان گيلان ، لوح و جام قهرماني اهداء شد .
7285/2007

سرخط اخبار استان‌ها