امنیت گردشگران كهگیلویه و بویراحمد تامین می شود

یاسوج - ایرنا - فرمانده انتظامی كهگیلویه و بویراحمد گفت: امنیت، آسایش و رفاه مردم و گردشگران نوروزی این استان در ایام تعطیلات نوروز 95 به طور كامل تامین می شود.

سردار غلامعباس غلامزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تدابیر لازم برای تامین رفاه، آسایش و امنیت مسافران نوروزی و مردم كهگیلویه و بویراحمد از 29 اسفند 94 تا 15 فروردین 95 از سوی نیروی انتظامی این استان اندیشیده شده است.
وی بیان كرد: تامین امنیت، آسایش و رفاه مردم و گردشگران نوروزی كهگیلویه و بویراحمد در ایام تعطیلات نوروز 95 مربوط به جاده های ارتباطی، تفرجگاه ها و مراكز اسكان این استان خواهد بود.
غلامزاده اظهار كرد: 30 ایستگاه انتظامی در شهرها، مراكز اسكان و تفرجگاه های كهگیلویه و بویراحمد برای تامین رفاه، آسایش و امنیت مسافران نوروزی و مردم این استان در ایام تعطیلات نوروز 95 از سوی نیروی انتظامی استان پیش بینی شده است.
وی بدون اشاره به آماری، عنوان كرد: گشت های پیاده، موتوری و خودرویی در ایام تعطیلات نوروز 95 تامین امنیت، آسایش و رفاه مردم و گردشگران نوروزی كهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارند.
غلامزاده ابراز داشت: در ایام تعطیلات نوروز 95 اموری از قبیل مبارزه با مواد مخدر، هنجارشكنان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مورد غفلت ماموران نیروی انتظامی كهگیلویه و بویراحمد نیست.
وی افزود: اجرای تمامی اهداف و برنامه های نیروی انتظامی كهگیلویه و بویراحمد در طول سال و به ویژه ایام تعطیلات نوروز مستلزم همراهی، همكاری، تعامل و مشاركت مردم، مسئولان اجرایی و رسانه های این استان است.
7535/1662

سرخط اخبار استان‌ها