۲۶ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۲۰:۵۲
کد خبر: 82005440
۰ نفر
12 كيلوگرم مواد مخدر در آستارا كشف شد

آستارا - ايرنا - فرمانده نيروي انتظامي آستارا از متلاشي شدن باند قاچاق مواد مخدر و كشف 12 كيلوگرم ترياك و حشيش در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ رحيم مهدي زاده عصر چهارشنبه با اعلام اين خبر به خبرنگار ايرنا گفت: در پي دريافت گزارشي مبني بر فعاليت يك باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر آستارا قرار گرفت.
وي افزود: عوامل انتظامي شهرستان آستارا با انجام تحقيقات پليسي متهمان را در سطح شهرستان شناسايي كردند.
وي اضافه كرد: ماموران انتظامي در يك عملياتي غافلگيرانه، 10 كيلوگرم حشيش و دو كيلوگرم ترياك را از اين باند كشف و ضبط كردند.
مهدي زاده با اشاره به اينكه در اين عمليات يك خودروي پژو توقيف و دو نفر قاچاقچي غير بومي دستگير شدند ، اظهار كرد: همچنين در اين راستا از يك نفر از قاچاقچيان باسابقه اين باند، يك قبضه سلاح كلت كمري با هفت فشنگ كشف شد.
وي ادامه داد: سوداگران مرگ بدانند كه پليس و همچنين مردم مرزنشين و با بصيرت آستارا با هوشياري تمام، اجازه فعاليت به اين افراد را نخواهند داد.
وي با اشاره به اينكه شماره تلفن 110 به صورت شبانه روزي آماده دريافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خريد و فروش مواد مخدر است ، گفت: شهرستان آستارا محل ناامني براي قاچاقچيان مواد مخدر است چرا كه ماموران انتظامي آستارا با جديت تمام با اين گونه موارد برخورد مي كنند.
شهرستان آستارا در 200 كيلومتري غرب مركز استان گيلان واقع است.
7105/2007