۲۱ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۲۱:۰۱
کد خبر: 81999211
۰ نفر
حاشيه هاي ديدار صباي قم و پرسپوليس تهران

قم ـ ايرنا ـ ديدار دو تيم فوتبال صباي قم و پرسپوليس تهران از هفته بيست و سوم ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي كشور روز جمعه در ورزشگاه يادگار امام(ره) قم برگزار شد كه با حاشيه هايي همراه بود.

به گزارش ايرنا، در اين ديدار كه با برد يك بر صفر پرسپوليس به پايان رسيد، از دقيقه 35 باد شديدي همراه با گرد و غبار در ورزشگاه به سمت دروازه صبا آغاز شد كه در اوايل نيمه دوم كمي آرام تر شده بود.
* باد شديد در ورزشگاه يادگار امام(ره) علاوه بر اينكه كمي از سر و صداي تماشاگران را كاهش داده بود، در دقيقه اي از بازي يكي از تابلوهاي كوچك تبليغاتي را وارد ميدان كرد كه داور كمي با تاخير دستور به خروج اين تابلو از زمين را صادر كرد.
* سيد مهدي صادقي استاندار قم به همراه جمعي از مسئولان اجرايي استان به ورزشگاه آمده بودند تا اين بازي حساس را از نزديك تماشا كنند.
* در دقيقه 65 كريم اسلامي با كارت زرد داور جريمه شد كه اين امر اعتراض شديد علي دايي و بازيكنان صبا را به دنبال داشت.
* دايي در دقيقه 67 به طور همزمان ابوالفضل ابراهيمي و محمد اوساني را به جاي فريد بهزادي و پيام صادقيان به ميدان فرستاد و ابراهيمي به هنگام ورود به ميدان بازوبند كاپيتاني را به بازو بست.
* در دقيقه 68 علي عليپور از تيم پرسپوليس به دليل اعتراض به داور كارت زرد گرفت كه بلافاصله مهرداد كفشگري به سمت او آمد و با هل دادن از او خواست تا از اعتراض خود دست بردارد.
* در دقيقه 72 فرشيد باقري به دليل تكل بي محابا روي پاي بازيكن پرسپوليس كارت زرد گرفت.
* مهدي طارمي كه پس از گرم كردن براي آمدن به ميدان آماده مي شد، به شدت از سوي تماشاگران مورد تشويق قرار گرفت و در دقيقه 76 به جاي محسن مسلمان وارد زمين مسابقه شد.
* در دقيقه 79 نيز فرشاد احمدزاده از داور مسابقه كارت زرد دريافت كرد.
* در دقيقه 87 اميد عاليشاه جاي خود را به وحيد حيدريه داد و در دقايق وقت اضافه نيز احمد نوراللهي به دليل مصدوميت با اميرعباس آيينه چي تعويض شد. ك/4
8146/ 6133/