قهرمانان ورزشی سه شنبه هفته آینده جوایز خود را از دست رییس جمهوری می گیرند

تهران- ایرنا- مراسم اهدای جوایز قهرمانان ورزشی در سال 1394 سه شنبه 25 اسفند با حضور رئیس جمهوری برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان روز جمعه با اعلام این خبر اظهار داشت: در این مراسم قهرمانان ورزشی كه در سال 93 به عناوین آسیایی و جهانی دست پیدا كرده اند، پاداش های خود را از دست رئیس جمهوری دریافت می كنند.
وی خاطرنشان كرد: در این مراسم 8750 سكه بهار آزادی به قهرمانان ورزشی اهدا می شود.
سجادی در پاسخ به این سوال كه آیا رئیس جمهوری به صورت دقیق در جریان مسائل ورزش كشور است؟ گفت: ایشان دقیقا در جریان هستند و دلیلش هم دستور اخیر رئیس جمهوری برای توجه ویژه به مشكلات ورزش و ورزشكاران است.
وی افزود: در سال آینده تمام دستگاه ها حدود 12 تا 15 درصد افزایش بودجه خواهند داشت اما وزارت ورزش و جوانان با تاكید رئیس جمهوری حدود 42 درصد افزایش بودجه داشته است.
معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: مراسم اهدای پاداش قهرمانان در سال 94 كه هفته آینده برگزار می شود، سومین دیدار دكتر روحانی با ورزشكاران در مدت كمتر از سه سال ریاست جمهوری است كه نشان می دهد تا چه حد به مسئله ورزش توجه می كنند.
وی ادامه داد: در دو سال اخیر دو بار به همراه جامعه ورزش خدمت مقام معظم رهبری نیز رسیده ایم. خوشبختانه تمام مقامات ارشد نظام جمهوری اسلامی به ورزش توجه ویژه دارند و دولت نیز در حد مقدورات خود و حتی بیشتر از آن به ورزش توجه می كند و تلاش كرده به همه تعهدات خود در قبال فدراسیون های ورزشی عمل كند.
ورزشی ** 2024** 1701

سرخط اخبار ورزش