ويژه برنامه هاي نوروز 95 در صدا و سيماي مركز لرستان

خرم آباد - ايرنا - مركزصدا و سيماي لرستان در ايام نوروز با دو برنامه زنده تلويزيوني و يك برنامه توليدي و دو برنامه راديويي ويژه اين ايام، ميهمان مردم است.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي صدا و سيماي مركز لرستان، برنامه زنده ' گلبارو' كاري از شبكه افلاك در قالب آيتم هاي متنوعي ازجمله گزارش هاي مردمي، نمايش هاي طنز، موسيقي محلي، معرفي جاذبه هاي گردشگري، مصاحبه با مسافران نوروزي، اطلاع رساني وضعيت آب و هوا و راههاي استان به مدت 90 دقيقه از 29 اسفندماه جاري تا 15فروردين1395 همراه مخاطبان خواهد بود.
همچنين شبكه افلاك لرستان با برنامه زنده 'سراي زندگي' و برنامه توليدي سرزمين بلوط ها ويژه كودك و نوجوان، با محوريت معرفي جاذبه هاي گردشگري و نيز معرفي آداب و تمدن قوم لر زمينه ارتقا اطلاعات مخاطبان خود از لرستان پرآوازه را بيش از پيش افزايش مي دهد.
راديو لرستان نيز در ايام نوروز، دو برنامه زنده راديويي را روي آنتن شبكه صداي لرستان مي برد.
برنامه راديويي 'نوبهار' هر روز از ساعت 10 تا 12 و برنامه 'هفت سين' هر روز از ساعت 15 تا 17 هر كدام به مدت 120 دقيقه تهيه و پخش مي شود.
همچنين در ايام تعطيلات نوروزي روزانه دو بخش خبري راديويي و تلويزيوني علاوه بر اطلاع رساني اخبار استان، زيبايي ها و توانمندي هاي لرستان را به تصوير مي كشد.
7269/6001