شهردار دزفول نسبت به افزايش تكدي گري حرفه اي در اين شهر هشدار داد

دزفول - ايرنا - شهردار دزفول ضمن هشدار نسبت به افزايش تكدي گري در سطح اين شهر گفت:برخي متكديان به صورت حرفه اي و سازمان دهي شده وارد دزفول شده اند.

به گزارش ايرنا محمدرضا كرمي نژاد دوشنبه در نشست شوراي فرهنگ عمومي دزفول با بيان اينكه متكديان ولگرد چهره اين شهر را مخدوش كرده اند خواستار اقدام اساسي براي جمع آوري اين افراد از سطح معابر شهر شد و افزود:تعدادي متكدي به صورت سازمان دهي شده وارد دزفول شده اند.
وي اظهار كرد:اين متكديان از ساعات اوليه صبح در مناطق پر تردد و خيابانهاي شهر دزفول پراكنده شده و تا ساعات پاياني شب فعاليت مي كنند.
شهردار دزفول از شناسايي تعدادي از متكديان حرفه اي و سازمان دهي شده در سطح اين شهر خبر داد و گفت:براي جمع آوري اين متكديان در آستانه نوروز و سفر مسافران نوروزي بايد اقدام هماهنگي انجام شود.
كرمي نژاد همچنين از تردد تعدادي بيمار رواني در سطح شهر دزفول ابراز نگراني كرد و افزود:
اقدام عاجل براي جمع آوري اين بيماران رواني از سطح شهر دزفول با مشاركت ساير دستگاهها ضروري است.
وي همچنين از جمع آوري لاستيك هاي فرسوده خودرو از سطح شهر دزفول در آستانه چهارشنبه آخر سال و با هدف جلوگيري از بروز حوادث خبر داد و گفت:شهرداري دزفول در روزهاي باقي مانده تا نوروز با بسيج تمام امكانات و تجهيزات خودرويي طرح پاكسازي و زيباسازي سطح شهر را آغاز كرده است.
وي افزود: در ايام تعطيلات نوروز پارسال يك ميليون و 900 هزار نفر به دزفول سفر كردند كه از اين تعداد 300 هزار نفر يك يا چند شب را در دزفول بيتوته كردند.
كرمي نژاد پيش بيني كرد در نوروز امسال 2،5 ميليون مسافر نوروزي و كاروان راهيان نور به دزفول سفر كنند.
6068

سرخط اخبار استان‌ها