سرمربی نفت مسجد سلیمان: برابر ایرانجوان هشت بازیكن اصلی خود را در اختیار نداشتیم

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: در بازی برابر ایرانجوان بوشهر در نبود هشت بازیكن اصلی تیم كه محروم و مصدوم بودند، موفق به كسب برد شدیم.

فرزاد حافظی روز دوشنبه پس از برد سه بر صفر تیمش برابر ایرانجوان بوشهر در گفت و گو با ایرنا افزود: نبود شمار زیادی از بازیكنان تركیب ثابت كار نفت در این بازی را سخت كرده بود ولی با این وجود با توانایی بازیكنان توانستیم یك برد ارزشمند خارج از خانه را كسب كنیم.
وی بیان كرد: تیم ایرانجوان در این چند هفته اخیر تیم های زیادی را در خانه متوقف كرده بود كه در این بازی با آنالیز مناسب كه از آنها داشتیم موفق به ایجاد موقعیت خطرناكی روی دروازه نفت مسجد سلیمان نشدند.
حافظی ادامه داد: تیم ایرانجوان نیز تیم دونده و با انگیزه ای است ولی در این دیدار نتوانست قابلیت های خود را به نمایش بگذارد.
سرمربی نفت مسجد سلیمان افزود: بازیكنان نفت در این بازی نكاتی كه به آنها گوشزد كرده بودیم را بخوبی در زمین اجرا كردند و توانستند به هدف اصلی خود كه برد خارج از خانه بود دست یابند.
حافظی یادآور شد: با تداوم این روند انتظار داریم نفت مسجد سلیمان به رتبه قابل قبول هواداران پرشورش دست پیدا كند.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت این دیدار نیز گفت: ترابیان یكی از داوران شایسته لیگ دسته یك است و در این بازی قضاوت قابل قبولی را به نمایش گذاشت.
حافظی بیان كرد: در ابتدا پیش بینی رتبه تك رقمی برای آخر فصل تیم نفت كردیم و با این روند امیدواریم این مهم تحقق پیدا كند.
دیدار ایرانجوان بوشهر و نفت مسجد سلیمان عصر دوشنبه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر با نتیجه 3 بر صفر به سود نفت پایان یافت.
7212/6043 /1596