۱۷ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۷:۰۷
کد خبر: 81993929
۰ نفر
عناوين هفته زن و روز مادر اعلام شد

تهران- ايرنا- شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي با صدور اطلاعيه‌‌اي عناوين روزهاي هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر را در سراسر كشور اعلام كرد.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگي ايرنا از شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي،ستاد مركزي بزرگداشت هفته زن و روز مادر به منظور هرچه باشكوه برگزار كردن برنامه‌هاي ميلاد حضرت زهرا (س) و برپايي جشن‌هاي اين ايام در ابتداي فرودين سال آينده، عناوين اين ايام را از چهارشنبه يازدهم مصادف با بيستم جمادي الثاني سالروز ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) تا شنبه 17 فروردين اعلام كرد.
بر اساس اين گزارش روز چهارشنبه 11 فروردين به عنوان زن، سيره فاطمي و سبك زندگي ايراني ـ اسلامي نام گرفته و پنجشنبه 12 فروردين مصادف با روز جمهوري اسلامي ايران به عنوان «زن، بصيرت، مشاركت سياسي و وفاداري به نظام اسلامي» ناميده شد.
جمعه 13 فروردين به عنوان سومين روز از هفته زن به «زن، نشاط، معنويت و فرهنگ انتظار» نام گرفته و شنبه 14فروردين به «زن، كارآفريني، اقتصاد خانواده و اصلاح الگوي مصرف» ناميده مي شود.
روزهاي يكشنبه تا سه شنبه به عنوان روزهاي پنجم تا هفتم هفته زن به ترتيب به نام هاي «زن، عفاف، تربيت و تحكيم بنيان خانواده»، «زن، خودباوري، ترويج فرهنگ و هنر اسلامي» و «زن، مديريت، سلامت خانواده و تعالي جامعه» اختصاص يافته است.
فراهنگ**1003**1027

سرخط اخبار فرهنگ