امام جمعه پاوه: مشاركت 76 درصدي مردم پاوه و اورامانات در انتخابات قابل تحسين است

كرمانشاه - ايرنا - امام جمعه پاوه با اشاره به مشاركت 76 درصدي مردم پاوه و اورامانات در انتخابات مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان گفت: اين مردم بار ديگر وفاداري خود را به نظام و رهبري نشان دادند.

به گزارش خبرنگار ايرنا ماموستا ملا قادر قادري در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته پاوه افزود: مردم پاوه و اورامانات همگام با ديگر هموطنانمان در هفتم اسفند با حضور گسترده در انتخابات وفاداري خود را به نظام و رهبري نشان دادند.
امام جمعه پاوه گفت: اين حضور گسترده با وجود مشكلات عديده اقتصادي و بيكاري جوانان بود و مردم ما نشان دادند كه وقتي نياز به حضور باشد نظام و رهبري را بر تمام امور ترجيح خواهند داد.
ماموستا قادري حضور گسترده مردم پاوه و اورامانات را در انتخابات هفتم اسفند در استان بي نظير دانست و گفت: انتظار داشتيم از سوي مسئولان از اين حضور مردم قدرداني مي شد.
امام جمعه پاوه با بيان اينكه در هر مبارزه و رقابت يك طرف برنده و يك طرف بازنده خواهد بود و انتخابات هم يك رقابت سياسي است كه برنده و بازنده دارد لذا در اين رقابت كه مقطعي است بايد طرفين اين رقابت رعايت اخلاق و ادب را داشته باشند.
ماموستا قادري تصريح كرد: نبايد اين رقابت مقطعي موجب اختلاف و تفرقه در جامعه شود و سبب شود كه مردم ما كه در 38 سال اخير با وحدت و برداري تمام مشكلات را پشت سر گذاشته اند امروز براي يك رقابت سياسي اين وحدت را از دست بدهند.
امام جمعه پاوه با تبريك پيروزي منتخبين مردم گفت: امروز انتخابات تمام شد و آقاي شهاب نادري به عنوان منتخب مردم پاوه و اورامانات برگزيده شده وعقيده بنده اين است كه همه ما بايد ايشان را همراهي كنيم تا زمينه توسعه و آباداني منطقه و اشتغال جوانانمان را فراهم كنيم.
وي خطاب به منتخبين مردم هم گفت: بايد با خدمت صادقانه پاسخگوي اعتماد و رأي مردم باشيد كه اگر پاسخگو بوديد و براي خدمت به مردم تلاش كرديد موفق خواهد شد و اگر نكرديد بدانيد كه چهار سال در يك چشم به هم زدن تمام خواهد شد.
امام جمعه پاوه در ادامه به جشن نيكوكاري اشاره كرد و با قدرداني از كاركنان كميته امداد حضرت امام (ره) خواستار مشاركت جدي مردم در كمك به نيازمندان در آستانه سال نو شد.
ماموستا قادري با تبريك هفته منابع طبيعي گفت: شهرستان پاوه به لحاظ منابع ملي و خدادادي و آب وهواي سالم مورد لطف وعنايت الهي بوده و شكر و سپاس اين نعمت حفاظت از آن است.
امام جمعه پاوه با قدرداني از زحمات كاركنان منابع طبيعي بر تداوم تلاش اين نيروها در راستاي حفاظت از منابع ملي شهرستان تاكيد كرد.
شهرستان پاوه با بيش از 60 هزار نفر جمعيت در شمال غربي استان كرمانشاه قرار دارد
7448/8066

سرخط اخبار استان‌ها