معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران در نمایشگاه بین المللی گوانگجو

پكن - ایران - جاذبه‌های گردشگری و تاریخی ایران در نمایشگاه بین المللی «سفر گوانگجو» كه با شركت كشورهای مختلف از جمله ایران در شهر گوانگجوی چین برپا بود، در معرض دید بازدیدكنندگان و علاقمندان به صنعت توریسم قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، نمایشگاه بین المللی سفر گوانگجو كه همه ساله با هدف تقویت و توسعه صنعت گردشگری برگزار می شود، فرصت مناسبی ایجاد كرد تا شركت كنندگان با جاذبه های گردشگری كشورمان آشنا شوند.
در این نمایشگاه سه روزه كه روز گذشته - یكشنبه - به كار خود پایان داد به میزبانی اداره توریسم گوانگجو و شركت نمایشگاههای هانوفر میلان (شانگهای) در مركز نمایشگاههای واردات و صادرات چین موسوم به «پاجو» برپا بود.
در مدت برپایی این نمایشگاه، نمایندگان كشورمان در مكانی كه با همكاری سركنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اختیار آنان قرار داده شد، آخرین دستاوردها، خدمات و توانمندیهای خود را به نمایش گذاشتند.
در این نمایشگاه همچنین خدمات بخش ها و ساختارهای مختلف صنعت گردشگری از جمله خطوط هوایی، آژانسها، هتلها و موسسات آموزشی مرتبط، در 36 متر مربع فضای نمایشگاهی معرفی شده است.
نمایشگاه بین المللی «سفر گوانگجو» با سابقه 23 سال، از جمله نمایشگاههای شناخته شده چین در حوزه گردشگری و یكی از بازارهای بین المللی معتبر در صنعت توریسم محسوب می شود كه در فضایی بالغ بر 20 هزار متر مربع برگزار می شود.
برپایی این اجتماع بزرگ كه همه ساله در نیمه اول اسفند ماه صورت می گیرد، می تواند فرصتی مناسب برای معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری كشورمان باشد.
شناساندن توانمندی ها و پتانسیل های گردشگری و همچنین فراهم آوردن بستری مناسب برای آشنایی كشورها با جاذبه های توریستی یكدیگر، از مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان شده است.
در نمایشگاه امسال بالغ بر 700 غرفه دایر شد و بیش از 40 كشور نیز در آن شركت كردند.
آساق**231**1597

سرخط اخبار جهان