مهلت ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه علامه تمدید شد

تهران-ایرنا- مهلت ثبت نام برای دریافت وام های های دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی تا روز چهارشنبه 12 اسفندماه تمدید شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، دانشجویان دوره روزانه این دانشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه رفاهی دانشجویان دانشگاه به نشانی الكترونیكی http://refahst.atu.ac.ir نسبت به درخواست تقاضای وام های كمك هزینه تحصیلی، اجاره مسكن، ودیعه مسكن، ضروری، ازدواج و غیره با الصاق اسناد و مدارك مورد نیاز اقدام كنند.
دانشجویان متقاضی وام تحصیلی (روزانه) و متقاضی وام شهریه نوبت دوم (شبانه‌ها) می‌توانند از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه www.bp.swf.ir درخواست وام دهند.
مهلت یاد شده غیرقابل تمدید است و در صورت هرگونه مشكلی امور دانشجویی دانشكده خود و یا اداره رفاه دانشجویان دانشگاه را مطلع كنند.

** معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه پیام نور منصوب شد
رئیس دانشگاه پیام نور با صدور حكمی ابوالفضل فراهانی را به عنوان معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی این دانشگاه منصوب كرد.
این حكم از سوی علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور، صادر شده است.
فراهانی پیش از این مسوولیت سرپرستی دانشگاه پیام نور، معاونت پژوهشی، معاونت سنجش، ریاست دانشكده علوم انسانی و مدیر كل دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراكز بین الملل دانشگاه پیام نور را نیز برعهده داشته است.
پیش از این محمد جمال زاده سرپرستی معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور را برعهده داشت.

** ثبت نام وام ویژه دانشجویان دكتری دانشگاه الزهرا آغاز شد
مهلت ثبت نام برای وام ویژه دانشجویان دوره دكتری دانشگاه الزهرا از امروز 8 اسفندماه آغاز شد.
دانشگاه الزهرا اعلام كرده است: به اطلاع آن دسته از دانشجویان مقطع دكتری دوره روزانه متقاضی وام كه پروپوزال آنها تصویب شده است می رساند، برای ثبت نام وام ویژه دكتری از 8 اسفندماه به اداره امور دانشجویان این دانشگاه مراجعه كنند.
وام در همه سنوات مجاز تحصیل (8 نیمسال) به شرط تصویب پروپوزال قابل پرداخت است.
پرداخت مجدد وام به دانشجویانی كه قبلا از این وام بهره مند شده اند، منوط به ارائه گزارش پیشرفت كار است.
تاریخ آخرین مهلت ثبت نام نیز به زودی از طریق سایت دانشگاه و كانال تلگرام دانشجویان اعلام خواهد شد.

** هیات عالی تجدیدنظر دانشگاه ها تشكیل می شود
براساس مصوبه‌ شورای عالی انقلاب فرهنگی، هیأت عالی تجدیدنظر در مورد آراء و تصمیمات واجد شئون علمی، آموزشی و پژوهشی تشكیل می‌شود.
مطابق این مصوبه كه اخیرا از سوی وزارت علوم ابلاغ شده است، تصمیمات و آراء صادره از هیات‌ها و كمیته‌های تخصصی دانشگاه‌ها و مراكز آموزشی و پژوهشی كه دارای شئون علمی، آموزشی و پژوهشی باشند، از شمول صلاحیت دیوان عدالت اداری خارج شده و در صلاحیت هیات عالی تجدیدنظر مستقر در وزارت متبوع قرار می‌گیرد.
به این منظور، كارگروه‌های تخصصی دانشجویی، هیأت‌علمی و ویژه، به منظور بررسی شكایات، تهیه گزارش و ارائه پیشنهاد برای صدور حكم توسط هیات عالی، در دبیرخانه هیات مستقر در دفتر حقوقی وزارت تشكیل شده است.
فراهنگ**9187**1569

سرخط اخبار فرهنگ