زنجان رتبه اول در برخط سازي سامانه جامع هوشمند را كسب كرد

زنجان - ايرنا - مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان زنجان گفت : اين استان در بين تمامي استان هاي كشور، در برخط سازي و پايداري سامانه ي جامع حمل و نقل هوشمند در دي امسال رتبه اول را كسب كرد.

ايرج دست نشان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ارسال اطلاعات به صورت لحظه اي و بر خط توسط سامانه هاي كنترل سرعت اهميت زيادي دارد كه با پيگيري ها و پشتيباني مركز مديريت راه هاي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اين مهم تحقق يافته است.
وي اظهار كرد : سامانه ي جامع حمل و نقل هوشمند در اين استان از پايداري و بر خط بودن بالايي برخوردار است به طوري كه در رتبه بندي كشوري حايز رتبه اول شده است.
مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان زنجان ادامه داد: براي پليس راه برخط بودن اطلاعات در اعمال قانون نقش اساسي دارد لذا پشتيباني و نگهداري بروز تجهيزات و جلوگيري از قطعي آنها در محورهاي مواصلاتي استان زنجان عامل بسيار مهمي در جلوگيري از بروز تخلفات برون شهري و پيشگيري از وقوع تصادفات است.
وي خاطرنشان كرد: هم اكنون آزاد راه هاي استان زنجان مجهز به چهار دستگاه فعال سامانه كنترل سرعت است كه به زودي اين سامانه ها به 20 دستگاه افزايش خواهد يافت.
6085/7320

سرخط اخبار استان‌ها