سرمربی متین: هیات والیبال تهران میان تیم های خود تفاوت قائل می شود

تهران - ایرنا - سرمربی تیم والیبال متین ورامین، گفت: هیات والیبال استان تهران میان تیم های خود تفاوت قائل می شود و حق برابر میان متین و پیكان را رعایت نكرد.

به گزارش ایرنا، محمد تركاشوند پس از حذف از ادامه رقابت های لیگ برتر والیبال، گفت: در سه روز گذشته شیطنت هایی از طرف باشگاه پیكان شد كه متاسفانه برخی دوستان كه ادعای رفاقت می كنند، كارهایی كردند كه قشنگ نبود. متاسفانه هیات والیبال هم با این باشگاه همكاری كرد در حالی كه اصلا از هیات والیبال استان تهران توقع نداشتم. اگر قرار باشد سالن تمرین به تیم ها داده شود، متین هم تیمی از استان تهران هست و باید حق برابر با پیكان داشته باشد.
وی ادامه داد: اگر قرار است روز قبل مسابقه پیكان در سالن خانه والیبال تمرین كند، متین هم باید این فرصت را پیدا می كرد نه اینكه به زور رئیس سازمان لیگ، زور جمعه فرصت دو ساعت تمرین در این سالن را پیدا كنیم و روز قبل بازی هم مجبور شویم برای تمرین به سالن فدراسیون برویم.
سرمربی تیم والیبال متین ورامین، گفت: البته این مسایل باخت متین را توجیه نمی كند، اما چنین اتفاقاتی روی روحیه بازیكنان تاثیر منفی می گذارد.
وی تصریح كرد: در طول مسابقه هم داوران خط نگهدار بازی را از روال طبیعی خود خارج كردند در حالی كه می توانستند بهتر پرچم بزنند، اما تیم متین را عصبی كردند.
تركاشوند اظهار كرد: در والیبال حق كشی می شود. اگر بهتر پرچم می زدند بازی قشنگ تر می شد.
وی درباره راه ندادن تعداد زیادی از تماشاگران متین به سالن گفت: از باشگاه پیكان گلایه دارم. باید تماشاگران را به والیبال جذب كنیم نه اینكه آنها را فراری دهیم. خدا را شكر باشگاه پیكان پولدار است و امیداورم همیشه چنین شرایطی داشته باشد، اما اینكه هزار و پانصد بلیت می خرد و سالن خالی می ماند زیبنده والیبال نیست. سرمایه های اصلی والیبال تماشاگران هستند و كار پیكان خوب نبود.
سرمربی تیم والیبال متین ورامین، گفت: متین بازنده سربلند بود زیرا كادر فنی متین در طول فصل هیچ دریافتی نداشته اند و بازیكنان نیز فقط شش تا هفت درصد قرارداد خود را گرفته اند، ولی تیم با جنگندگی بازی كرد. به مردم ورامین تبریك می گویم كه این بازیكنان با غیرت به عشق آنها تا پایان راه ادامه دادند. شاید متین باید در اواسط فصل منحل میشد، اما بازیكنان با همت و معرفت تا پایان مسابقات ادامه دادند.
وی درباره انتشار خبری مبنی بر اینكه مسئولان باشگاه متین وعده داده اند كه در صورت صعود این تیم به نیمه نهایی به هر بازیكن سه میلیون تومان پاداش داده می شود، گفت: نمی دانم این خبر چگونه منتشر شده است اما ما نمی توانیم سر خودمان را كلاه بگذاریم و زمانی كه این وعده داده شد نیز آن را باور نكردیم.
ورزشی **9118**2024**1379