اقدام ناشيانه رسانه بيگانه عليه مسئولان استان گيلان

رشت - ايرنا - يكي از رسانه هاي بيگانه و ضدانقلاب، در اقدامي ناشيانه و غيرحرفه اي، با سوءاستفاده از يك فايل صوتي، سخنان معاون اسبق سياسي و امنيتي استاندار گيلان را به معاون كنوني سياسي و امنيتي استاندار گيلان منتسب كرده است.

يكي از رسانه هاي بيگانه و ضدانقلاب روز گذشته (جمعه) در اقدامي ناشيانه و غيرحرفه اي با سوءاستفاده از يك فايل صوتي و پخش فايل صوتي مكالمه تلفني غلامعلي رضواني معاون اسبق سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار گيلان با يكي از بزرگان استان، تصويري از محمد احمدي پور معاون كنوني سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار گيلان پخش و اين سخنان را به وي منتسب كرد حال اينكه اين فايل صوتي، مربوط به معاون فعلي استاندار گيلان نبوده و محتواي آن نيز ارتباطي به دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي ندارد.
شايان ذكر است اين فايل صوتي مربوط به نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در سال 1390 و موضوع تاييد صلاحيت يكي از داوطلبان نمايندگي آن دوره از مجلس بوده است.
به گزارش ايرنا ، روابط عمومي ستاد انتخابات استان گيلان در همين ارتباط اعلام كرد: اين اقدام ناشيانه رسانه بيگانه و ضدانقلاب، ناشي از شتاب زدگي و عجله آنها براي ايجاد فضاي تشويش در آستانه برگزاري دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري است.
اين گزارش افزوده: هم اكنون، با همدلي و آرامش موجود در استان، شرايط بسيار مناسبي براي حضور مردم در پاي صندوق هاي اخذ رأي و مشاركت بالاي سياسي وجود دارد.
در اين گزارش با اشاره به حضور پرشور و باشكوه مردم در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران آمده است: همانگونه كه مردم با حضور در اين راهپيمايي، پايبندي خود به آرمان هاي انقلاب را به اثبات رساندند، به طور قطع، با حضور در انتخابات هفتم اسفندماه نيز، به دشمنان نظام اسلامي نشان مي دهند كه همچنان به انقلاب وفادار هستند.
در اين گزارش اضافه شده: اين اقدامات ناشيانه و نخ نما از سوي رسانه هاي معاند و بيگانه، نزد ملت ايران جايگاهي ندارد و مردم هوشيار كشورمان، سره را از ناسره تشخيص مي دهند.
انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي همزمان با انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري هفتم اسفندماه سال جاري برگزار مي شود.
7294/2007