هفته بيست و چهارم ليگ سري آ ايتاليا با پيروزي تيم هاي صدرنشين

تهران - ايرنا - رقابت هاي هفته بيست و چهارم ليگ سري آ ايتاليا با پيروزي تيم هاي صدر جدولي ناپولي و يونتوس ادامه يافت.

به گزارش خبرنگار ورزشي ايرنا، ديدارهاي هفته بيست و چهارم ليگ سري آ فوتبال ايتاليا امروز با انجام شش بازي پيگيري شد كه در مهم ترين ديدار اين هفته تيم هاي يوونتوس و فروزينون از ساعت 17و30 برابر يكديگر قرار گرفتند.
اين ديدار در پايان 90 دقيقه با 2 گل خوان كودرادو در دقيقه 73 و پائولو ديابالا در دقيقه 90 براي يوونتوس به پايان رسيد تا جمع امتيازات راه راه پوشان توريني در پايان هفته بيست و چهارم به 54 امتياز برسد. يوونتوس به رغم كسب 3 امتياز اين ديدار همچنان در رده دوم جدول ليگ سري آ فوتبال ايتاليا قرار دارد.
تيم صدرنشين ناپولي نيز با تك گل گوتزالو هيلگواين كه از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد، موفق شد تيم كارپي را شكست داده و با كسب 3 امتياز اين ديدار 56 امتيازي شده و فاصله خود را با يوونتوس حفظ كند.
تيم فوتبال آ.ث ميلان برابر اودينزه به تساوي يك بر يك رسيد. در اين ديدار پابلو آرمه رو در دقيقه 17 براي اودينزه و ام بايه تيانگ در دقيقه 48 براي آ.ث ميلان گلزني كردند.
تيم فوتبال تورينو نيز با نتيجه 2 بر يك برابر كيه وو شكست را پذيرا شد. در 2 ديدار ديگر اين هفته رقابت هاي سري آ فوتبال ايتاليا نيز ديدار تيم هاي ساسولو و پالرمو با نتيجه 2 بر 2 و ديدار تيم هاي هلاس وروتا و اينترميلان با نتيجه پرگل 3 بر 3 پايان يافت.
در ادامه رقابت هاي اين هفته فوتبال ايتاليا نيز از ساعت 20 و 30 به وقت تهران تيم هاي آتالانتا و امپولي و از ساعت 23 و 15 دقيقه تيم هاي آ.اس رم و سامپدوريا برابر يكديگر قرار مي گيرند.
ورزشي**9129**1379

سرخط اخبار ورزش