۱۵ بهمن ۱۳۹۴،‏ ۱۸:۰۴
کد خبر: 81949554
۰ نفر
سالن ورزشي بخش ارژن شيراز به بهره برداري رسيد

شيراز- ايرنا- سالن ورزشي بخش ارژن شيراز در زميني به مساحت يك هزار و 100 متر مربع و با اعتبار 12 ميليارد ريال روز پنجشنبه به بهره برداري رسيد.

به گزارش ايرنا، فرماندار شهرستان شيراز در آيين افتتاحيه اين سالن بيان داشت: مردم و جوانان بخش ارژن نياز به خدمات بيشتري دارند و مي كوشيم تا با احداث اماكن ورزشي، به نياز آنان در اين زمينه پاسخ دهيم و موجب شور و نشاط آنان شويم.
حيدر عاليشوندي افزود: اميدواريم با بهره برداري از اين سالن شاهد توسعه ورزش اين بخش كه پيشينه خوبي هم در ورزش دارد، باشيم.
وي بيان كرد: در دهه مبارك فجر شاهد افتتاح طرح هاي زيادي در دولت تدبير و اميد هستيم كه جاي تقدير دارد.
رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان شيراز هم در اين آيين اظهار داشت: اين سالن كه از مصوبه هاي سفر رهبر معظم انقلاب به استان فارس (ارديبهشت 87) است، كلنگ احداث آن در سال 87 به زمين زده شد.
محسن سالاري افزود: منطقه ارژن به لحاظ گردشگري از شرايط خوبي برخوردار است و اميدواريم با بهره برداري از اين سالن شاهد حضور پر رنگ تر علاقه مندان به ورزش نيز باشيم.
بخش ارژن در 40 كيلومتري غرب شيراز واقع شده و با احداث اين سالن سرانه فضاي ورزشي سرپوشيده آن به 20 سانتي متر مربع رسيد و هم اينك سرانه فضاي روباز ورزشي اين منطقه 79 سانتي مترمربع است. ك/2
7368 /6118

سرخط اخبار استان‌ها