هیات بسكتبال قم در ثانیه های پایانی بازی مغلوب ریرا قزوین شد

قم - ایرنا - تیم هیات بسكتبال قم، عصر جمعه در هفته سیزدهم مسابقات لیگ دسته اول كشور در ثانیه های پایانی بازی، نتیجه مسابقه را به تیم ریرا قزوین واگذار كرد.

به گزارش ایرنا، در این مسابقه كه در سالن شهید محمود رضاییان قم برگزار شد، تیم هیات بسكتبال قم كه انتظار یك بازی روان و ساده را در مقابل تیم ریرا قزوین داشت، بازی را در مقابل این تیم با شروع خوبی آغاز كرد و نشان داد كه می خواهد با اختلاف امتیاز مناسب تیم قزوین را مغلوب كند.
حملات خوب تیم قم و حمایت تماشاگران حاضر در سالن در سه كواتر این مسابقه جواب داد و تیم قم توانست با نتیجه 57 بر 45 سه كواتر این بازی را به سود خود پایان دهد و كواتر چهارم را نیز با برتری آغاز كرد و در حالی كه حدود 9 دقیقه از زمان 10 دقیقه كواتر چهارم از تیم قزوین پیش بود در ثانیه های پایانی، اسیر بازی خوب این تیم شد و نتیجه را واگذار كرد.
تیم قم در دقایق پایانی وحید طبیبی و مهدی احمدی دو بازیكن باتجربه خود رابه دلیل پنج خطا شدن از دست داد و تیم قزوین نیز بر خلاف قم از ضربات پنالتی خود در این ثانیه ها به خوبی بهره برد.
تیم قم در حالی كه از حریف جلو بود در ثانیه های پایانی برخلاف ریرای قزوین نتوانست از ضربات پنالتی استفاده كند و تیم قزوین در این ثانیه ها توانست چهار امتیاز از حریف خود پیش بیفتد.
با وجود تلاش های بازیكنان قم در ثانیه های آخر بازی این تیم قزوین بود كه موفق شد با حساب 74 بر 73 این مسابقه را به سود خود به پایان رساند.
این سومین باخت متوالی تیم هیات بسكتبال قم در این مسابقات است و تیم ریرا قزوین به سومین برد در چهار بازی اخیر خود دست یافت و دو امتیاز شیرین را در بیرون از خانه به دست آورد.
سعید زنجانی، سرگروه تیم ریرا قزوین با تجربه خود به ویژه در ثانیه های پایانی این دیدار از بازیكنان موثر و تاثیرگذار این تیم در نتیجه مسابقه بود.
تیم های آرارات تهران، پارسای مشهد، ایستك كردستان، شیمی دُر تهران، مهرام تهران، ریرا قزوین، جوانان 2016 و كاله مازندران حریفان تیم قم در دور گروهی این رقابت ها در گروه یك هستند.
در گروه دو نیز تیم های پدافند رعد اصفهان و شهرداری كاشان، نفت امیدیه، شهرداری دزفول، پتروشیمی بندر امام، شاهین اهواز، آدمیس میناب و مس كرمان حضور دارند. ك/3
7406/ 1175

سرخط اخبار استان‌ها