۲ بهمن ۱۳۹۴،‏ ۱۵:۰۲
کد خبر: 81930825
۰ نفر
كسب رضايت مردم رضايت الهي را در پي دارد

سنندج- ايرنا- امام جمعه سنندج گفت: همه مسئوليت هاي اجتماعي بايد در گرو خدمت به مردم باشد و مسئولان استاني و كشوري اين مهم را در نظر داشته باشند كه رضايت مردم زمينه ساز رضايت الهي است.

به گزارش خبرنگار ايرنا، ماموستا عبدالرحمن خدايي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته سنندج افزود: بايد به اين مهم توجه كرد كه افرادي كه خداوند متعال آنان را در عناوين شغلي مختلف و مسئوليت هاي گوناگون قرار داده است هر كدام رسالتي حساس برعهده دارند.
وي از خدمت به مردم به عنوان والاترين امور در جامعه اسلامي ياد كرد و گفت: تلاش هاي مسئولان استان كردستان براي خدمت به مردم و رفع دغدغه هاي آنها قابل تقدير است.
امام جمعه سنندج در بخشي ديگر از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته بر ضرورت توجه همه مسلمانان به مباحث عقيدتي و احكام اسلامي تاكيد كرد و گفت: سلامت در زندگي دنيوي زمينه ساز تعالي و عزت در آخرت است.
ماموستا خدايي افزود: فرد مسلماني كه براي عمل به آموزه هاي قرآني و سيره رسول الله(ص) تلاش مي كند هم سعادت دنيا و هم سعادت آخرت خويش را رقم مي زند و هم مي تواند براي جامعه اسلامي نيز فردي مؤثر باشد.
وي خاطر نشان كرد: انتظار مي رود همه مردم در هر موقعيتي كه قرار دارند عمل به آموزه هاي اسلامي را در اولويت قرار دهند و برنامه هويت بخش و متعالي اسلام را سرلوحه امور زندگي خويش قرار دهند.
7351/6108/ 6075