۳۰ دی ۱۳۹۴،‏ ۱۳:۳۲
کد خبر: 81928651
T T
۰ نفر
پايان موفقيت آميزعمليات مقابله با آدم ربايي در اراك

اراك-ايرنا- رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي، از پايان موفقيت آميزعمليات مقابله با آدم ربايي در اراك خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه پايگاه خبري پليس، سرهنگ سيد نورالدين حسيني افزود: 23 دي ماه جاري گزارشي در خصوص ربايش فردي در يكي از محله هاي شهر اراك به پليس گزارش شد كه موضوع با به كار گيري تيمي مجرب در دستور كار قرار گرفت.
وي بيان كرد: با بررسي هاي تخصصي انجام شده از سوي پليس، مشخص شد كه فرد ربوده شده مردي 46 ساله است و به يكي از استان هاي جنوبي كشور انتقال داده شده بود.
رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي ادامه داد: با هماهنگي هاي انجام شده با دستگاه قضائي تيمي از ماموران اين پليس به شهر محل اختفاي فرد ربوده شده اعزام شد و در تحقيقات نامحسوس مشخص شد كه وي در منطقه اي كوهستاني و صعب العبور نگهداري مي شود.
سرهنگ حسيني اظهار كرد: در برنامه ريزي عملياتي ماموران، فرد ربوده شده‌ رها و در اختيار پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.
وي عنوان كرد: برنامه ريزي پليس براي دستگيري عامل اصلي آدم ربايي نيز ادامه داشت تا سرانجام متهم روز سه شنبه در عملياتي دستگير و به اراك منتقل شد.
رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: در تحقيقات صورت گرفته، آدم ربا علت اين اقدام را اختلاف شخصي با شاكي عنوان كرد و با تشكيل پرونده، تحويل مقام قضايي شد
3005/6012