لسترسيتي 2 امتياز حساس را از دست داد

تهران- ايرنا- تيم فوتبال لسترسيتي در ورزشگاه ويلاپارك به تساوي مقابل تيم قعرنشين استون ويلا بسنده كرد تا 2 امتياز حساس از دست بدهد.

به گزارش ايرنا، تيم مدعي لسترسيتي شنبه شب در هفته بيست و دوم ليگ برتر انگليس در ورزشگاه ويلا پارك ميهمان تيم قعرنشين استون ويلا بود و در نهايت به تساوي يك بر يك رضايت داد.
شاگردان كلوديو رانيري در نيمه نخست بر توپ و ميدان تسلط داشته و در دقيقه 29 توسط شينجي اوكازاكي مهاجم ژاپني به گل دست يافتند.
چهار دقيقه بعد لسترسيتي صاحب يك ضربه پنالتي شد و فرصت مناسبي براي رسيدن به گل دوم داشت كه رياض محرز مهاجم الجزايري با بي دقتي اين بخت طلايي را از دست داد.
در نيمه دوم، بازيكنان استون ويلا براي جبران نتيجه، بازي ريسكي را در دستور كار داشتند و در دقيقه 76 توسط رودي گاست به گل تساوي رسيدند.
در دقايق باقي مانده گلي به ثمر نرسيد تا دو تيم به تساوي يك بر يك رضايت بدهند. لسترسيتي با كسب اين تساوي 44 امتيازي شد و استون ويلا به امتياز دوازدهم خود رسيد.
عصر فردا (يكشنبه) و در مهمترين ديدار هفته بيست و دوم ليگ برتر انگليس، ليورپول در ورزشگاه آنفيلد ميزبان منچستريونايتد است و آرسنال صدرنشين در زمين استوك سيتي به ميدان مي رود.
شبك**ورزشي**3783**1504