معراج شیخ به لیگ ستارگان كبدی جهان دعوت شد

زابل- ایرنا- معراج شیخ كبدی كار سیستان و بلوچستان و عضو تیم ملی ایران برای دومین بار متوالی پس از درخشش در رقابتهای جهانی كبدی سال گذشته در پرو بعنوان گران قیمترین بازیكن لیگ ستارگان جهان به تیم تلگوتیتان دعوت شد.

معراج شیخ روز یكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از اعزام مجدد خود به لیگ ستارگان كبدی جهان خبرداد و افزود: پس از درخشش در لیگ ستارگان جهان عوامل تیم تلگوتیتان كشور هندوستان در چند روز اخیر با من قرار داد مجدد امضا كردند.
وی اظهار داشت: در دور قبلی لیگ ستارگان كبدی تیم تلگوتیتان پس از 45 بازی طی 48 روز به صورت رفت و برگشت این تیم توانست مقام سوم این لیگ را كسب كند.
عضو تیم ملی كبدی ایران ادامه داد: در دور جدید این لیگ، تیم تلگوتیتان 22 لاخ معادل یك میلیارد ریال (100 میلیون تومان) با من قرار داد بسته است كه بعنوان گران قیمترین بازیكن كبدی محسوب می شوم.
وی از شورای اسلامی، شهرداری و فرمانداری ویژه زابل تقدیر كرد و گفت: پس از بازگشت از رقابتهای آسیایی اینچئون 2014 شورای اسلامی شهر و شهرداری زابل به بنده و فریده ظریف دوست قول مساعد برای اهدای زمین دادند كه تاكنون برای من این امر محقق شده است.
معراج شیخ با ابراز گلایه از وضعیت نامناسب مكان تمرین در زابل انعكاس آن را داستان تكراری در رسانه دانست و تاكید كرد: بارها این مشكل از سوی رسانه ها مطرح شده ولی تاكنون هیچ اقدامی از سوی مسئولان انجام نگرفته است.
وی حمایت ویژه از ورزشكاران كبدی سیستان وبلوچستان را زمینه ساز توسعه ورزش استان دانست و گفت: هر چه حمایت مالی و معنوی از ورزشكاران بیشتر باشد توسعه ورزش كبدی در استان بیشتر خواهد شد.
عضو تیم تلگوتیتان لیگ ستارگان كبدی جهان یكی از آرزوهایش را درخشیدن كبدی كاران سیستان وبلوچستان در رقابت های جهانی مطرح كرد.
معراج شیخ تاكنون توانسته با حضور در تیم ملی ایران مقام نخست رقابت های آسیایی سال 89، مقام نخست جام باشگاههای پاكستان در سال 90، مقام قهرمانی رقابت های كبدی ساحلی آسیایی سال 91، عنوان دوم رقابت های المپیك داخل سالن كره جنوبی و جایگاه دوم رقابت های آسیایی اینچئون كره در سال 93 را با تلاش تیمی كسب كند.
استان سیستان و بلوچستان در رشته كبدی از جایگاه خوبی در كشور برخوردار است بگونه ای كه تعدادی از بازیكنان این استان در تیم ملی ایران حضور دارند.
7317/ 6081